MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17.55

03. 02 2014 11:06 | topina, Teleráno

Peter Nádasdi: Čo ste možno o tomto seriálovom boháčovi nevedeli...

V Búrlivom víne nebude núdza o nečakané prekvapenia...

Búrlivé víno: Peter Nádasdi
Búrlivé víno: Peter Nádasdi
Búrlivé víno: Eva Matejková a Peter Nádasdi Búrlivé víno: Eva Matejková a Peter Nádasdi Búrlivé víno: Peter Nádasdi, Robo Halák Búrlivé víno: Eva Matejková a Peter Nádasdi Búrlivé víno: Peter Nádasdi, Robo Halák Búrlivé víno: Peter Nádasdi Búrlivé víno: Peter Nádasdi, Robo Halák
Seriál Búrlivé víno po pauze opäť odštartoval a neustále sa teší obrovskému úspechu. Naši tvorcovia však nezaháľajú a stále pripravujú a vymýšľajú niečo nové. Novinkou v deji je postava milionára Zachara, ktorý zaujme najmä intrigánku Ingrid. Do Búrlivého vína prichádzajú nové postavy: Títo zamiešajú karty!

Herec Peter Nádasdi pôsobí v Košiciach v divadle Tália. Skúsenosti s kamerou už má, no ponuka do seriálu ho prekvapila a zároveň potešila. „Stále si myslím, že je to skrytá kamera, že niekto príde a povie, ďakujeme Peter."

Postava boháča Zachara mu nie je vzdialená. „Mám zopár kamarátov, ktorí majú toho viac a tak poznám ich život."

Peter sa okrem nakrúcania seriálu venuje aj svojej kapele. Ale o tom už on sám...
 

Okrem neho sa v seriáli objaví viacero nových hercov. O jednej postave ste toho už veľa počuli: Táto žena hrá v Búrlivom víne už dlho, no doteraz sme ju nevideli

Štefan Kožka, Dušan Kaprálik
a Marcel Ochránek - to sú herci, ktorí stvárnia ďalšie nové postavy vo vašom obľúbenom seriáli Búrlivé víno. Títo traja muži sa vrútia do Búrlivého vína!

Ktorého herca z Búrlivého vína máte najradšej? Kto je vám najsympatickejší a s kým by ste si radi posedeli pri dobrom vínku? Napíšte nám na adresu otazky@markiza.sk s ktorým hercom z Búrlivého vína by ste sa najradšej stretli a aj otázočku na čo by ste sa ho chceli opýtať. Môžete sa pýtať čo len chcete... (Nezabudnite uviesť svoje kontaktné údaje - telefónne číslo a adresu)

-1 komentárov
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Búrlivé víno - v stredu, 7. decembra, o 17.55!