22. 12 2016 11:30 | David Grich

Vianoce Moniky Hilmerovej: Toto bol najkrajší vianočný darček pre manžela Jara Bekra!

Pod stromčekom ho čakalo obrovské prekvapenie.

Monika Hilmerová
Monika Hilmerová Foto: TV Markíza

Vianoce sú predo dvermi, všade rozvoniavajú tie najrozmanitejšie vône, vonku panuje príjemná atmosféra a aj napriek tomu, že predvianočný zhon takmer nikoho neminul a každý kupuje darčeky pre svojich blízkych na poslednú chvíľu, niektorí sa tomu dokázali zázračne vyhnúť.

Na nakrúcaní Búrlivého vína sme sa opýtali Moniky Hilmerovej, ako si spomína na vianočné sviatky ako malé dieťa. „Pamätám sa, keď som ako dieťa dostala svoju najobľúbenejšiu hračku, plyšového psíka, ktorý so mnou prešiel naozaj celé detstvo,“ odpovedala s úsmevom. Aký darček bol pre ňu vzácnosťou a akým prekvapením svojmu manželovi vyrazila dych? Pozrite si rozhovor s obľúbenou slovenskou herečkou a dozviete sa ešte omnoho viac.

 

Zdena Studenková sa priznala, že si pamätá na najhorší vianočný darček, aký kedy dostala. „Bol to jeden obraz, ktorý som náhodou videla vo výklade a povedala som si, kto dostane tento obraz, to musí byť strašné... a dostala som ho v ten deň na Vianoce.“ Čo by pod vianočným darčekom doslova nezniesla a bez čoho si nevie predstaviť vianočné menu? Sledujte rozhovor.

 

Spomína si Ivan Letko na najväčšie vianočné faux pas? Obľúbený predstaviteľ dedka Zoliho v Búrlivom víne prezradil viac, ako sám chcel. Viac sa dozviete vo videu.

 


Vaši obľúbení herci vám všetkým želajú pokojné vianočné sviatky v kruhu najbližších a už teraz sa na vás tešia v novom roku!

Vianoce v Búrlivom víne
Foto: Markíza
 Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.