27. 02 2017 09:00 | David Grich

Monika Hilmerová v dokonalom prestrojení. Zmenila sa na nespoznanie

Obľúbenej herečke nechýba zmysel pre humor.

Monika Hilmerová
Monika Hilmerová Foto: Markíza

Monika Hilmerová sa naozaj nezdá! Keďže v Búrlivom víne hrá postavu milujúcej matky, ktorá si vo svojom živote prešla ťažkým obdobím a všetky skúšky osudu na nej zanechali stopy, málokto by povedal, že sa vie takto odviazať.

Víkendový večer si spolu so svojím manželom, choreografom a tanečníkom Jarom Bekrom, chcela užiť vo dvojici, keď sa im naskytla príležitosť spraviť si večer ešte krajším a nepochybne zábavnejším.

„S Jarom sme si chceli zájsť do mesta vo dvojici a tesne predtým sme sa dozvedeli, že kamoši, ktorých sme dlhšie nevideli, sú v meste. Problém bol, že mali pánsku jazdu. A tak sme dostali nápad ako ich na chvíľku pozdraviť a dodržať vstup len pre chlapov... Jaro im napísal, že sa zastaví aj s kamošom, ktorého vezie domov,“ napísala Monika v popise fotky.

Sympatickej blondínke nechýba zmysel pre humor. So šiltovkou a kapucňou na hlave, v širokých rifliach a teniskách vyzerala na nespoznanie. „Reakcie a precitnutie trvali od jednej do asi pätnástich sekúnd a nasmiali sme sa všetci.“ Ako dodala s úsmevom na záver, Jaro jej premenu okomentoval s nechuťou, že vyzerá presne ako on pred pätnástimi rokmi.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.