DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:10

Súťažte s Búrlivým vínom!

16. 06 2017 13:00 | markiza.sk
súťaž so seriálom Búrlivé víno
súťaž so seriálom Búrlivé víno Foto: TV Markíza

Vyhrajte skvelé ceny celkovej v hodnote 3 300 €!

Sledujete Búrlivé víno a radi súťažíte? Tak potom je táto súťaž presne pre vás! Z pohodlia vášho domova sledujte Teleráno, Búrlivé víno a náš web a niektorá z týchto fantastických cien môže byť vaša.

Súťaž trvá od 19. do 30. júna. Štartuje už v pondelok v Teleráne, kde sa dozviete prvú z deviatich súťažných otázok. Stačí, ak si následne v daný deň pozriete epizódu Búrlivého vína, zistíte správnu odpoveď. Do súťaže sa zapojíte na stránke burlivevino.markiza.sk/sutaz. Správnu odpoveď s menom výhercu sa dozviete v Teleráne na nasledujúci deň.

A týmto jednoduchým spôsobom môžete získať tieto skvelé ceny:

Opojenie zmyslov v ELESKO
Vychutnajte si gurmánsku štvorchodovú večeru pre 2 osoby v ELESKO Restaurant v Modre spojenú s degustáciou prémiových vín.

Elesco
 

Vstupenky do Aqualandu Moravia
Užite si šesť celodenných vstupeniek do najväčšieho aquaparku v Českej republike AQUALANDU MORAVIA so vstupom do Wellness. Čaká vás 20 tobogánov, 12 bazénov a 24 sáun a procedúr alebo vodné bary v kúzelnom prostredí južnej Moravy. 

580x326_3 Aqualand Moravia 1.jpg
 

Poukaz do Thermal Corvinus
Získajte vstup pre 4 osoby na kúpalisko Thermal Corvinus vo Veľkom Mederi a možnosť využitia služieb lanovej dráhy Tarzania, morského kúpeľa, soľnej jaskyne, fínskej i infra sauny a toboganového parku.

Thermal Corvinus.JPG
 

Kúpele Piešťany, zdravie a relax pre každého
Vyhrajte pobyt pre 2 osoby na 2 noci v Danubius Health Spa Resort Thermia Palace***** v Piešťanoch.

Piešťany
 

Wellness pobyt vo Vysokých Tatrách
Wellness pobyt v hoteli International v strede golfového rezortu vo Vysokých Tatrách zahŕňa ubytovanie na 2 noci pre 2 osoby, bohaté raňajky, neobmedzený vstup do wellness, golfovú akadémiu s inštruktorom vrátane zapožičania výstroja a loptičiek.

Golf International
 

Kuchynský robot ETA Centrino
Získajte užitočného pomocníka do kuchyne - robot ETA Centrino s príkonom 1000 W, ktorý kombinuje 7 funkcií v jednom stroji. Môžete ho použiť pre hnetenie, sekanie, strúhanie, drtenie ľadu a odšťavovanie citrusových plodov.

Hej.sk
 

Omladnite, schudnite a buďte ešte krajšia
Vyberte si z 300 profesionálnych služieb v komforte moderne vybavených Kliník YES VISAGE, ktorá je s viac ako 30 000 spokojnými klientmi ročne najväčšou Klinikou estetickej medicíny a plastickej chirurgie v Čechách aj na Slovensku.

 

YES Visage
 

HLAVNÁ CENA v hodnote 1000 eur od Dermacol 
Poukaz v hodnote 1000 eur na nákup produktov a vizážistických služieb značky Dermacol.
 

Dermacol
 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na