DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 275. a 276. epizóda

20. 07 2018 16:40 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno, Helena Krajčiová, Peter Nádasdi
Búrlivé víno, Helena Krajčiová, Peter Nádasdi

Zachar a Dorota si padli do oka. Šantal vezme Gáborov osud do vlastných rúk. Peter napadne Roba, za čo ho zatknú.

275. epizóda
Robo ani Eva neveria, že Laura u Patrika nie je. Keď ju však u neho nenájdu, dajú po nej vyhlásiť pátranie. Peter na polícii prizná, že motív jej úteku súvisí aj s ním. Robo začne Petra urážať a Peter sa ním nechá vyprovokovať a napadne ho. Petra kvôli incidentu zatknú. Robo sa teší z toho, ako sa situácia vyvinula. Laura sa dozvie, že Peter je vo väzení a je v šoku.

Zachar a Dorota si padli do oka ako ľudia, zisťujú, že toho majú mnoho spoločného. Zachar sa zaujíma o Dorotino rodinné zázemie. Dorota mu prisľúbi, že ho navštívi v kaštieli aj s dvojičkami.

Šantal vezme Gáborov osud do vlastných rúk a vypracuje mu profil v internetovej zoznamke. Napriek Gáborovým vysokým nárokom sa jeho nočná mora splní. Dita sa chce stretnúť.

Slávo nadáva na Erika pred robotníkmi. Erik si vyžaduje od Sláva lojalitu. Slávo to rieši s Ninou, Erika pred ňou očierňuje.

Miro sa Baxovi vzpiera, nemôže antidatovať zmluvy. Baxa ho začne vydierať minulosťou, Miro je v koncoch. Karin má riešenie - chce Baxu udať za ekonomickú kriminalitu. Miro sa pokúsi získať dôkaz o Baxovej korupcii. Podarí sa mu to?


276. epizóda
Miro spracováva novinára Mráza na kauzu Baxa. Odovzdá mu nahrávku. Mráz sľubuje, že z toho spraví škandál a zapojí do toho aj políciu. Spolu s Karin predčasne oslavujú víťazstvo.

Obom je im jasné, že budú musieť udať aj Reniho, ale sú ochotní ho obetovať pre svoje záujmy. Ivan sa dozvie, že Miro natrel Baxu médiám. Reni sa obáva, že skončil.

Dorota konečne presvedčí mamu, aby navštívila Zachara kvôli zákazke na svadbu. Zachar ich obe privíta vo svojom kaštieli.

Nina sa snaží byť v roztržke medzi Slávom a Erikom objektívna, no Slávo cíti u sestry len malú podporu. Erik upokojuje situáciu s robotníkmi, začínajú sa prikláňať na jeho stranu. Nina žiada Erika, aby sa to pokúsil so Slávom urovnať, aspoň kvôli nej. No Erik nevidí dôvod na ospravedlnenie.

Laura je zo správy o Petrovom uväznení zničená. Dáša si medzitým posvietila na psychológa Rakovského a zistila, že je to fanatik. Jeho obvinenia sú napadnuteľné. Jakub prezradí, kde je tajná skrýša Laury a Patrika, Eva sa ich tam rozhodne hľadať. Laura sa medzičasom rozhodne vypovedať.

Sledujte v pondelok, 23. júla, o 13.50, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na