DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 277. a 278. epizóda

23. 07 2018 16:25 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno - Pocisková, Král
Búrlivé víno - Pocisková, Král

Erik a Nina sa kvôli Slávovi pohádajú. Laura na polícii prehlási, že Peter je nevinný. Baxa je zatknutý.

277. epizóda
Slávo sa s Erikom odmietne zmieriť, nakričí na neho. Nina sa na Sláva urazí. Erik a Nina sa kvôli Slávovi pohádajú. Slávo sa rozhodne dať výpoveď, Igorovi sa nepodarí vyhovoriť mu to. Váňa sa dozvie, že Slávo odchádza a dostane nápad, ktorý sa Erikovi páčiť nebude...

Laura sa našla, policajt Orechovský kontaktuje jej rodičov. Laura na polícii prehlási, že Peter je nevinný. Robo nerozumie, prečo predtým tvrdila niečo iné. Laura prizná nátlak zo strany psychológa. Robo stiahne žalobu.

Šantal sa počas kulinárskeho večera zamiluváva do Gábora. Žigo to vidí a zmanipuluje situáciu tak, aby Gabo prespal u nej. Gábor však sníva o Dite a Šantal žiarli.

Televízia odvysiela reportáž, v ktorej informuje o Baxovom zatknutí. Ivan špekuluje, čo je za tým. Nezdá sa mu, že by sa Miro Petránsky zrazu otočil proti svojmu hlavnému „sponzorovi". Reni príde Mira zbiť, kvôli nemu po ňom ide polícia. Dorota s Violou sa tešia z Baxovho zatknutia, Zachar pochopí, že obe sú nejako s Baxom spojené. Zachar má konečne dôvod na radosť, Baxa dostane, čo si zaslúžil. Ale je tomu skutočne tak?


278. epizóda
Zachar je v šoku, keď pochopí, že Baxu nezavreli. Baxa mu vysvetlí, ako sa mu podarilo z basy dostať. Zachar sa obáva, že jeho verejné očiernenie by mohlo ich biznisu uškodiť a zdráha sa s ním ďalej obchodovať. Baxa má ale verejnú mienku úplne na háku. Skôr rozmýšľa, ako sa zbaviť Petránskeho. Zachar už prestáva veriť, že Baxa bude niekedy potrestaný. Eliška mu radí, aby sa pomsty vzdal.

Erik vyzve robotníkov, aby mu predložili svoje podmienky. Robotníci od neho chcú, aby odišiel z firmy. Drahuša čistí chlapom za ich nápad s výpoveďami žalúdok, ale oni chcú nasledovať Sláva. Drahuša žiada Ninu, aby zasiahla. Nina dúfala, že sa Slávo od Erika veľa naučí a teraz je sklamaná, keď zistí, že Slávo sa rozhodol podať výpoveď. Nina považuje Sláva za zbabelca. Nina apeluje na brata, aby v tom chlapov nenechal. Zisťuje, že Slávo o hromadnom proteste nič netušil. Erik Nine vyhodí na oči, že mu je ľúto, že nie je v Amerike, kde by nemusel riešiť takéto malichernosti...

Dorka navštívi Zachara práve v čase, keď má hovor od Baxu. Dozvedá sa, že nie je v base a je rovnako sklamaná ako Max. Zachar vysvetľuje Dorke, že Baxa je jeho nepriateľ, aj keď spolu obchodujú. Dorka mu objasní, prečo Baxu tak veľmi nenávidí. Zachar sa dozvie, že Dorota je Baxova dcéra.

Sledujte v utorok, 24. júla, o 14.10, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na