DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 279. a 280. epizóda

24. 07 2018 16:50 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno, Mičkovicová, Nádasdi
Búrlivé víno, Mičkovicová, Nádasdi

Zachar rozmýšľa, kedy Inge začne rásť brucho. Erik konečne povie, že nechce ostať vo Vínnom. Nina prizná, že sa v ňom sklamala.

279. epizóda
Baxa si je istý, že obsah obálky bude Ivana zaujímať. Týka sa totiž jeho ženy Márie. Ivan neodolá a Baxovu obálku otvorí. Zoli nájde Ivana úplne opitého. Slávo sa zľakne, čo sa stalo otcovi a zavolá sestry na pomoc. Zrútený Ivan odmieta dať obálku z ruky.

Dita sa pripije a vešia sa po Gabovi, uvidí ich spolu Šantal. Šantal sa Romanovi prizná, že prišla o najväčšiu šancu v živote. Šantal aj Gabo sa stretnú v ambulancii u Žiga, obaja sú po opici, ale každý z iného dôvodu. Gabo Žigovi prizná, že Šantal je oveľa lepšia, ako Dita.

Baxa prezradí Zacharovi časť svojho plánu s Petránskym. Nebude si s ním špiniť ruky, zničí ho sám Ivan. Baxa chce, aby si ľudia mysleli, že je v base, preto má v pláne odísť do zahraničia. Zachar rozmýšľa, kedy Inge začne rásť brucho.

Erik konečne nahlas prizná, že nechce ostať vo Vínnom a kúpi si letenku do Kalifornie. Sľubuje Nine, že prezistí, aké by tam mala podmienky. Nina sa Eve prizná, že sa v Erikovi sklamala.


280. epizóda
Deti zistia, čo ich matke urobil Petránsky. Ivan im vysvetlí, prečo im nepovedal celú pravdu. Sláva ovládne túžba po pomste, no Ivan ho zastaví. Na to treba ísť inak. Deti teda povolajú na pomoc Dášu. Ale Dáša má pochybnosti, či bude spis ŠTB stačiť ako dôkaz po toľkých rokoch.

Rita doniesla prvý výtlačok knihy, Martin z nej má obrovskú radosť. Rita s Martinom prídu knihu ukázať Roznerovcom. Rita napíše venovanie pre Vieru. Viera navodí príležitosť, aby sa mohla porozprávať s Ritou osamote. Zisťujú, že majú toho veľa spoločného. Martin teda odchádza na cintorín sám, pri otcovom hrobe nájde zamdletú Ninu.

Po Sobolákovi zostali v štátnej kase dlhy a nový primátor začne neprimerane šetriť. Zruší vo Vínnom spevokol. S ďalšou jóbovkou príde Božena, ktorá sa v ordinácii vyžaluje, že idú rušiť aj druhý stupeň v škole. Šetrenie neminie ani Buranovského. Po novom sa ruší aj jeho ordinácia vo Vínnom.

Inge chce mať na svadbe so Zacharom aj Adamka, príde si po neho k Dolinským. Ivanovi oznámi, že Adamko bude mať súrodenca a ona sa bude vydávať. A po svadbe si mieni Adamka vziať do Nórska!

Sledujte v stredu, 25. júla, o 14.05, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na