DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 281. a 282. epizóda

25. 07 2018 16:45 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno
Búrlivé víno

Martin nájde Ninu v mdlobách. Šantal sa Gáborovi vyzná z lásky. Inge chce, aby si Zachar Adamka adoptoval.

281. epizóda
Martin nájde Ninu v mdlobách, privedie ju do nemocnice. Počas vyšetrení je Martin pre Ninu veľkou oporou. Rita zistí, že Martin zasa ošetroval Ninu. Ninine výsledky vyšetrení dostane do rúk Rita a má zlú predtuchu...

Šantal sa Gáborovi vyzná z lásky. Gábor musí učiniť voľbu medzi ňou a Ditou, ktorá práve dorazila na stretnutie. Gáborov výber je však jasný a tak zaľúbenci strávia prvú spoločnú noc. Ráno ich však okrem spoločných raňajok čaká nemilé prekvapenie - vráti sa liečiteľ Salvatorius, ktorý ich z bytu nemilosrdne vyhodí.

Napriek Ivanovmu žiaľu a protestom si Inge vezme Adamka so sebou. Inrid ho dovedie k Zacharovi. Pred Maximom aj Eliškou obviní Ivana, že na ňu vztiahol ruku, je to žiarlivec a agresor. Inge chce, aby si Zachar Adamka adoptoval a uchránil ho od toho, aby vyrastal s cholerikom Ivanom. Čo na to Max?


282. epizóda
Rita oznámi Nine, že jej ide o život a mala by sa dieťaťa vzdať. Nina si myslí, že Rita sa jej chce pomstiť a neverí jej. No Eva ju presvedčí, aby sa predsa len dala vyšetriť. Ninine výsledky v nemocnici sú aj dnes zlé. Nina sa dozvie riziká - môže umrieť ona aj dieťa, ale budú jej dávať liečbu, aby tomu predišli. Nina musí zostať v nemocnici. Našťastie, Martin je jej veľkou oporou. Erik sa dozvie, že s Ninou je zle.

Salvatorius vytasí dokument, že byt je jeho, Šantal v panike volá Mirke. Keď sa Mirka vráti, nájde v byte len Silviu so Salvatoriom. Mirka s hrôzou zisťuje, že Silvia všetko prepísala na Salvatoria! Nielen Braňov byt, ale aj lekáreň a svoje bývanie. V Braňovom byte sa zrazu zjaví ozbrojený muž...

Buran a Agneša idú agitovať za ich občianske združenie. Viola je proti tomu, akurát budú Vínnemu na posmech. Ale Anna príde Žiga podporiť.

Miro príde od ministra s dôležitou novinkou. Karin prezradí, že ho vyhodili! Ivan chce podhodiť Mira médiám, novinár Mráz má nápad. Ivan chce Mira vyprovokovať k verejnému doznaniu z vraždy. Podarí sa mu to?

Sledujte vo štvrtok, 26. júla, o 14.10, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na