DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 283. a 284. epizóda

26. 07 2018 16:50 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno, Loj, Pocisková
Búrlivé víno, Loj, Pocisková

Miro sa nechtiac prizná k svojmu činu. Martin oznámi Erikovi krutú pravdu. Nina neverí, že je to s ňou a dieťaťom zlé.

283. epizóda
Miro pri Ivanových obvineniach v panike odpadne, musia mu volať záchranku. Keď ho odvážajú na nosidlách, preriekne sa. Pred štábom aj Ivanom sa k svojmu činu prizná. Novinár Mráz sa z reportáže teší. Ivan nemá dobrý pocit zo škandalizácie, no bola to jediná možnosť. Miro v nemocnici pochopí, že sa usvedčil. Dúfa, že Karin ho príde zachrániť. Karin má ale úplne iné plány...

Silvia utrpela zranenie pri incidente so Salvatoriom, Mirka ju ošetruje. Na základe Silviinho rozprávania pochopí, kto ju uchránil pred Salvatoriom. Vystrašenú Silviu navštívi Michal Oláh a vysvetlí dôvody strýkovho jednania. Silvii ponúkne dôkazy o Salvatoriových podvodníckych praktikách. Nechá sa Silvia už konečne presvedčiť?

Martin oznámi Erikovi krutú pravdu, ale je odvolaný k súrnemu prípadu. Erik nevie, že Nina o vážnosti svojho stavu netuší a ide sa s ňou otvorene porozprávať. Martin ho v tom nestihne zadržať. Nina sa vzpiera myšlienke, že je to s ňou a dieťaťom zlé a odmieta si svoj stav priznať. Obviní Erika, že mu to tak vyhovuje kvôli Amerike...

Nina hľadá oporu u Martina, ale v ordinácii nájde len Ritu. Rita prizná, že sa jej Ninina choroba osobne týka, kvôli hellp syndrómu prišla v živote o to najcennejšie, čo mala. Rita Nine poodhalí aj opačné stanovisko. Nina je vďačná za Ritinu dôveru - ako sa rozhodne? Nechá si dieťa napriek Ritiným citlivým radám?


284. epizóda
Baxa naťahuje Ritu - riaditeľkou nemocnice ju spraví, až keď sa osvedčí. Rita je sklamaná, tak sa predsa nedohodli. Martin sa obáva, že sa Rita nechá ovplyvniť Baxom. Baxa navštívi v nemocnici Mira a odovzdá ho do rúk polície. Mira zatknú na lôžku, nemá kam ujsť.

Inge ponúka Karin slušné odškodné, ale Karin chce všetky Ingine peniaze. Karin má na Inge pred Zacharom nepríjemné poznámky a tak Inge v strachu pred škandálom sľúbi Karin, že jej dá, čo chce. Karin má totiž naponáhlo, kriminálka ide aj po nej.

Anna verí, že Zoli Ivana presvedčí na líderstvo v ich OZ. Zoli sa nazdáva, že celý čas Anna hovorí o ňom a s nadšením pozíciu predsedu prijíma, podporia ho v tom aj Erik s Ivanom.

Nina má znovu nepríjemné príznaky, podľa lekára je jej prognóza zlá. Nina sa Eve prizná, že si nedokáže predstaviť, že by sa dieťaťa vzdala. Eva na ňu apeluje, že oni si nedokážu zase predstaviť život bez nej. Ivan je na Erikovej strane a chce rýchlo konať. Nina chce celej rodine oznámiť rozhodnutie, ku ktorému dospela...

Sledujte v piatok, 27. júla, o 14.05, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na