DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 285. a 286. epizóda

27. 07 2018 16:45 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno, Nela Pocisková, Juraj Loj
Búrlivé víno, Nela Pocisková, Juraj Loj

Nina sa rozhodla ukončiť tehotenstvo, Erik sa tejto správe až príliš potešil. Opitá Inge spadne a poraní sa.

285. epizóda
Nina sa rozhodla ukončiť tehotenstvo, Erik sa tejto správe až príliš potešil. Ivan vynadá Erikovi za to, ako sa zachoval. Erik si sype popol na hlavu, no pripustí, že mu nesmierne odľahlo. Erik má s Ninou po jej zotavení plány v Kalifornii. Eva sa prekvapivo postaví na jeho stranu, hoci Ivan je proti. Nina u Martina nachádza podporu, akú nenašla v Erikovi a spoločne spomínajú na staré časy. Obaja si uvedomujú, že sú si až doteraz veľmi blízki. Že by stará láska nehrdzavela?

Riaditeľ nemocnice urobí škandál, pretože ho na hodinu vyhodili a na jeho miesto dosadili Ritu. Rita vykričí riaditeľovi, čo si o ňom myslí. Že je neschopný podvodník. Riaditeľ na oplátku Ritu urazí na tom najcitlivejšom mieste.

Karin sa suma, ktorú jej ponúka Inge, máli. Chce všetky jej prachy, ktoré získala z predaja pozemkov. Karin má zrazu naponáhlo. Hľadá ju polícia, takže sa musí uspokojiť s čiastkou, ktorú dostala od Inge. Ingrid žiali za svojimi stratenými peniazmi a zapíja svoje zúfalstvo. Takto ju u nej doma nájde Zachar, spitú na mol. Ingrid pri roztržke s ním spadne na brucho a poraní sa...


286. epizóda
Nina a Martin pocítia, že si boli nebezpečne blízko. Martin ubezpečuje Ninu, že jej bude ako lekár nablízku. Pridá sa k nemu aj Rita, chce byť nápomocná. Podporí Ninu v jej rozhodnutí, už niet na čo čakať, jej výsledky sa zhoršujú. Nina príde aj o poslednú nádej.

Martin je príjemne zaskočený z Ritinho správania k Nine. Nadhodí tému dieťaťa, no Rita sa mu prizná, že dieťa v blízkej dobe ešte neplánuje. Erik medzitým s Ninou plánuje Ameriku. Nina má stále pochybnosti o správnosti svojho rozhodnutia, až do momentu, kedy ju lekári odvedú na zákrok.

Zachar chce zobrať zranenú Inge do nemocnice, tá protestuje. Zachar ju obviní, že chce ohroziť ich dieťa. Inge sa napokon nechá presvedčiť, ale nástojí na tom, že sa dá vyšetriť len svojmu lekárovi. V nemocnici sa jej však ujíma doktor Kollár a tak sa Zachar dozvie krutú pravdu o jej podvode. Inge prisahá, že to robila z lásky a zo zúfalstva. Nechá sa Zachar obmäkčiť jej slzami alebo ju nemilosrdne vyhodí z domu?

Anna a Zoli spomínajú na mladosť pri prameni a dostanú nápad, ako pozdvihnúť Vínne.

Dorka s Violou veľmi neveria v schopnosti Zoliho a Anny. Dorka do toho zisťuje, ako to v skutočnosti je s nemocnicou - kúpil si ju Baxa. Dorka chce zistiť, čo je za tým, tak navštívi Zachara. Tam ju však čaká nemilé prekvapenie.

Sledujte v pondelok, 30. júla, o 13.55, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na