DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 293. a 294. epizóda

02. 08 2018 16:30 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno, Erika Havasi
Búrlivé víno, Erika Havasi

André s Karin sa rozhodnú, že Ivanovi do úradu nasadia špicľa - novú sekretárku Editu.

293. epizóda
Nina si myslí, že už nie je schopná lásky. Erik tomu neverí, chce ju vo všetkom podporovať, dokonca sa ponúkne, že s ňou pôjde na cintorín, hoci tam chodí nerád. Nina je Erikovým postojom milo prekvapená, sľubuje, že sa bude tiež snažiť, aby bolo všetko ako predtým. Lenže na cintorín napriek dohode odíde sama. Erik sa preto vyberie za ňou a zistí, že Nina mu klamala...

Lekárka má pre Inge veľmi zlé správy ohľadom rozsahu jej zranení, Ingrid prepadne zúfalstvu. Lekárka jej ponúkne ako alternatívnu možnosť plastickú operáciu, ale Ingrid sa zrúti, pretože je finančne na dne.

André s Karin sa rozhodnú, že Ivanovi do úradu nasadia špicľa. Spracuje Ivanovu novú sekretárku Editu, aby mu donášala informácie z úradu. Nič netušiaceho Ivana Editkina prítomnosť teší a nemá voči nej najmenšie podozrenie, keďže už pre neho kedysi pracovala vo vinárstve.

Braňovi sa v Kanade zlepšuje zdravotný stav. Michal im prenajal byt a Mirke pomohol zohnať prácu. Mirka si chce dokončiť rekvalifikačný kurz a stať sa opatrovateľkou. Braňo už chodí bez pomoci a do budúcnosti majú kopu spoločných plánov. Zaskočí ich však naliehavý telefonát zo Slovenska...


294. epizóda
Rita túži mať Michala vo svojej nemocnici. Ale Michal má vysoké nároky, priniesol Rite svoj rozpočet. Rita sľubuje, že financie získa a už má aj plán. Je odhodlaná predať pozemky a Michal jej s tým rád pomôže. Keď sa Martin dozvie, že Rita chce predať pozemky, ktoré sľúbila Ivanovi, obviní ju, že je ako Baxa.

Nina vysvetľuje, že od návratu z liečenia majú s Erikom napäté vzťahy, preto mu zatiaľ o možnosti mať ďalšie dieťa radšej nechce povedať. Martin to rešpektuje. Erik má prvý dôkaz, že mu Nina klame – zaprie pred ním stretnutie s Martinom. Erik odmietne Ninine prejavy lásky, Nina je z jeho správania zmätená.

Mirka odmietne Inge pomôcť, myslí si, že to na ňu iba skúša. Braňo aj Silvia utvrdia Mirku v tom, že Inge ju chce iba využiť. Inge je zúfalá, nezostal jej už nikto a nič. Mirka si však kvôli Inge robí výčitky, tak zavolá Michalovi a poprosí ho, aby jej o sestre niečo zistil. Michal príde do nemocnice práve vo chvíli, keď Inge stojí na streche a odhodláva sa k skoku.

Sledujte v piatok, 3. augusta, o 14.10, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na