DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 295. a 296. epizóda

03. 08 2018 16:45 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno, Ivana Kubačková, Henrieta Mičkovicová
Búrlivé víno, Ivana Kubačková, Henrieta Mičkovicová

Braňo dáva Mirke na výber – sestra alebo on.

295. epizóda
Mirke sa v Kanade otvárajú nové obzory, už čoskoro sa má stať kvalifikovanou opatrovateľkou. Mirkino šťastie naruší naliehavý telefonát zo Slovenska.

Michal sa ponáhľa za Ingrid na strechu nemocnice, do záchrannej akcie zapojí aj Ritu. Michal argumentuje, prečo by Inge nemala svoj život skončiť práve takto. Jej pokus by nemusel vyjsť a ublížila by si ešte viac. Inge je už však, ako sa zdá, všetko jedno.

Ingrid sa Michalovi vyspovedá a prizná, že Ivan Dolinský bol najlepší chlap, akého v živote stretla a vlastne jediný človek, ktorý to s ňou myslel dobre. A ona mu tak veľmi ublížila. Svoju rodinu stratila kvôli zlu, ktoré v nej drieme a nevie ho ovládať... Michal ju presviedča, že ešte existuje človek, ktorý ju má rád.

Keď sa Mirka dozvie, čo sa deje doma, okamžite začne plánovať odchod na Slovensko. Braňa tým šokuje. Sľúbila mu predsa, že sa o neho postará, kým sa úplne nevylieči. Mirka sa nazdáva, že Ingrid ju teraz potrebuje viac. Braňo dáva Mirke na výber – sestra alebo on.

Erik zo žiarlivosti reaguje na Ninu podráždene. Nina nevie, prečo je Erik taký mrzutý, práve keď je ona konečne šťastná. Erik od Petra vyzvedá, ako funguje vzťah Martina a Rity, lebo podľa neho Martin tajne chodí za Ninou...


296. epizóda
Nina prezradila Eve tajomstvo, ktoré zdieľa s Martinom. Erik sa Petrovi prizná, že Ninu podozrieva z nevery. Jeho zúfalstvo ho doženie k tomu, že jej prezrie mobil a nájde v ňom konverzáciu s Martinom. Okamžite vyráža do penziónu v kúpeľoch, kde sa mali Nina a Martin stretnúť. Pred Ninou pravý dôvod svojej náhlej cesty zatají. Zaklame jej, že musel súrne odcestovať na služobnú cestu.

Spolok Vínečko sa rozhodol predať svoje pozemky. Chlapi Ivanovi oznámia, že do družstva nevstúpia. Ivan je nahratý, jeho sklamanie je obrovské. Editka vyzvedá, čo chce Ivan ďalej podniknúť a čerstvé informácie hneď podsunie Andrému. Ten má z Ivanových plánov obavy, mohol by prekaziť zámery pána Veľkého.

Vínne hrá futbal proti Lučavanom. Na prekvapenie všetkých sa kráľom na trávniku stáva Zachar, ktorý strieľa jeden gól za druhým. Igor kvôli tomu na Maxa žiarli. Zase bude Dorkiným hrdinom jej brat a nie on.

Rita sa definitívne rozhodla predať pozemky kvôli nemocnici. Viera pozýva Ritu na Ivanovu oslavu. Martin ju pripravuje na jeho hnev, Ivan zradu nesie obzvlášť ťažko. Rita dúfa, že ak mu to rozumne vysvetlí, pochopí ju. Ivan príde na oslavu so zlou správou. Rita zrazu nevie, ako má Ivanovi povedať pravdu o pozemkoch...

Sledujte v pondelok, 6. augusta, o 13.50, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na