DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 297. a 298. epizóda

06. 08 2018 16:20 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno, Ivana Kubačková
Búrlivé víno, Ivana Kubačková

Mirka sľúbi, že ju pred basou uchráni. Navštívi Ivana a pokúsi sa ho presvedčiť, aby stiahol žalobu...

297. epizóda
Rita urobí voči Roznerovým a Dolinským veľké gesto – svoje pozemky nepredá ani kvôli nemocnici, vstúpi do Ivanovho družstva. Martin je Ritinou náhlou veľkorysosťou dojatý.

Erikovi sa cez recepčnú v penzióne potvrdzujú podozrenia. V presvedčení, že Nina ho s Martinom už mesiace podvádza, sa zúfalo opije a vyráža do noci. Ninu skoro trafí šľak, keď z jeho telefonátu pochopí, že Erik šoféruje ožratý. Čaká ho celú noc, no Erik sa nevracia. Nad ránom zachytí v rádiu správu, že na diaľnici, po ktorej šiel Erik, havaroval muž s alkoholom krvi. Jeho popis zodpovedá Erikovmu. Zranený muž je kritickom stave a bojuje o život. Čo ak je to Erik?

Inge je dojatá Mirkinou prítomnosťou. Ľutuje pred ňou všetko, čo napáchala a zdôverí sa jej so svojím strachom z basy. Mirka sľúbi, že ju pred basou uchráni. Navštívi Ivana a pokúsi sa ho presvedčiť, aby stiahol žalobu...


298. epizóda
Erik omylom sotí do Niny, ktorá pristane na zemi. Erik je v šoku z toho, čo urobil, ihneď sa začne Nine ospravedlňovať, ale ona ho posiela preč. Martin silno krváca, no odmieta ísť na vyšetrenie. Nina si o neho robí starosti. Martin ju ubezpečuje, že to nič nie je. Lenže neskôr počas dňa mu príde zle. Keď vyšetruje detského pacienta, zatočí sa mu hlava.

Opitý Erik chce svoj žiaľ zapiť s chlapmi. Domáha sa niekoľkých fliaš Márie a núti chlapov, aby pili s ním. Vylieva si srdce a nadáva na ženy. Drahuša mu za urážlivé slová voči ženám poriadne vyčistí žalúdok, čo však u Erika nezostane bez odozvy.

Rita sa prizná Michalovi, že pozemky nepredáva, vstúpila totiž do družstva. Peter so svojou ponukou u chlapov nepochodí, Brnušákova ponuka je výhodnejšia. Peter je sklamaný, že o všetkom rozhodujú peniaze. Lenže ani Brnušák nedopadne tak, ako si predstavoval. Polákovi začne byť podozrivé, že v okamihu navýšil ponuku o takú nemalú sumu.

Inge má strach, že ju z nemocnice prevezú rovno do vyšetrovačky. Mirka jej sľúbi, že sa ju pred basou pokúsi zachrániť. Mirka sa zdôverí Michalovi, že sestre sľúbila niečo, čo nevie dodržať a prosí ho o pomoc. Michal v jej mene navštívi Ivana. Mirka na svoje veľké prekvapenie stretne Sláva na Slovensku. Všetci si totiž myslia, že je na Novom Zélande.

Sledujte v utorok, 7. augusta, o 14.10, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na