DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 299. a 300. epizóda

07. 08 2018 16:45 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno - Nela Pocisková
Búrlivé víno - Nela Pocisková

Zúfalo opitý Erik uráža Ninu. Obviní ju z nevery.

299. epizóda
Rita má o Martina obrovský strach. Trvá na jeho vyšetrení, no Martin sa zdráha, svoj úraz považuje za banalitu. Rita jeho postoj označí za nezodpovedný. Keďže Martin nechce ísť na vyšetrenie do nemocnice, Rita k nemu zavolá Oláha. Michal chce vedieť, kto ho tak zmlátil, ale Martin to pred Ritou zatají. Michal prinesie Rite výsledky z Martinovho CT...

Slávo Mirke povie, prečo sa s ním Dáša rozišla. Mirka sa ho snaží utešiť. Povzbudí ho, aby sa čo najskôr vrátil domov, jeho rodina ho určite prijme s otvorenou náručou.

Vinári z Vínečka ponúknu Petrovi svoje pozemky, Peter beží radostnú novinu oznámiť Ivanovi. Je pri tom aj Editka, ktorá hneď dáva echo Andrému. André je zdesený, že pre Veľkého nezískal pozemky. Karin sa ho pokúsi utešiť, ale André sa obáva, že po tomto fiasku poputuje späť do basy.

Zúfalo opitý Erik uráža Ninu. Nina sa s odmieta baviť, pokiaľ nevytriezvie. Erik na Ninu útočí, obviní ju z nevery. Nina sa bráni, ale Erik v slabej chvíľke prizná, že je vlastne rád ako to s ich dieťaťom dopadlo. Pre Ninu je to šok, nezmôže sa na slovo.


300. epizóda
Nina odchádza zo spoločnej domácnosti s Erikom a príde prespať k sestre. Napriek Evinmu naliehaniu, Nina odmietne prezradiť, čo sa vlastne medzi ňou a Erikom stalo. Eva ráno zisťuje, že Nina zmizla a panikári. Peter Evu upokojuje, aby nemyslela hneď na najhoršie.

Ivan prišiel Inge oznámiť svoje stanovisko. Stiahne žalobu, ale má podmienku. Inge mu prisľúbi čokoľvek, hoci netuší, o čo ide. Mirka sa stretne so Slávom, aby mu prezradila, že Ivan urobil voči Inge veľkorysé gesto. To by malo Sláva utvrdiť v tom, že nech už vyviedol čokoľvek, Ivan ho určite prijme.

Michal zasial do Rity pochybnosti, keď jej prezradil, že Martin sa s Erikom pobil. Rite je jasné, že šlo o Ninu. Rita navyše pristihne Martina pri telefonáte s Ninou a žiarli čoraz viac. Je len jediný spôsob, ako zistiť pravdu. Príde teda za Erikom, od ktorého sa dozvie jeho verziu pravdy. Erikove tvrdenia ju nenechajú ľahostajnou, preto vyhľadá penzión, v ktorom Erik Ninu s Martinom našiel.

Sledujte v stredu, 8. augusta, o 14.10, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na