DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 301. a 302. epizóda

08. 08 2018 16:40 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno, Milo Král
Búrlivé víno, Milo Král

Erik vyznáva Nine lásku, no ona mu nedokáže odpustiť pravdu, ktorú ich nedorozumenie odhalilo - priznal sa jej, že...

301. epizóda
Zoli si myslí, že Slávo prišiel, lebo chce kandidovať na generálneho riaditeľa. Slávo nemá silu povedať mu pravdu, preto sa mu jeho mylné závery ani nepokúsi vyvrátiť. Dedkovi oznámi, že do volieb v podniku zostane bývať doma. Zolimu je divné, že nejde prespať do Dášinho bytu. Slávo zaklame, že nechce byť u Dáši sám, radšej si vychutná ich spoločnosť. Dedko Zoli v tom samozrejme nevidí problém, naopak - je rád, že je konečne naspäť doma.

Rita a profesorka Luteránová sú staré známe. Rita sa jej prizná, kvôli čomu za ňou prišla. Žiarli totiž na Ninu. Adela Luteránová jej objasní udalosti zo svojho uhla pohľadu. Rita je posmelená k tomu, aby Martinovi dojímavo vyznala lásku...

Nina konečne Eve vysvetlí, aké problémy majú s Erikom. Eva nechce Erika brániť, ale Nina musí sama uznať, že Erik mal právo si myslieť, že ho Nina podvádza, ak mu zatajila skutočný dôvod stretnutí s Martinom. Nina sa však nedokáže preniesť cez to, ako ju urazil.

Peter sa od Evy dozvie o nedorozumení medzi Ninou a Erikom. Nemieni to nechať tak a príde Erika navštíviť. Erik svoj žiaľ utápa v alkohole. Peter mu povie, že Nina bola v penzióne kvôli dieťaťu. Erik pochopí, že zo seba urobil idiota a zničil si tým vzťah. Okamžite vyráža za Ninou, aby sa jej ospravedlnil. Erik vyzná Nine vo viniciach lásku...


302. epizóda
Erik vyznáva Nine lásku, no ona mu nedokáže odpustiť pravdu, ktorú ich nedorozumenie odhalilo - priznal sa jej, že to dieťa s ňou v skutočnosti nikdy nechcel mať! Nina mu povie, že robila všetko preto, aby mohla znova otehotnieť a vyzve ho, aby jej úprimne povedal, či to chce aj on. Erik jej nedokáže klamať... Ale na oplátku vyzve Ninu, aby si priznala, že v skutočnosti nikdy neprestala milovať Martina.

Martin je prekvapený, keď sa dozvie, že Rita s ním plánuje rodinu. Babke Anne sa ich zväzok nikdy veľmi nepozdával, ale Viera pred ňou Ritu bráni. Vie, že má Martina úprimne rada. No aj pre Vieru je to šok, keď sa dozvie, že tí dvaja chystajú svadbu.

Viola sa zdôverí Maxovi, že chce ako darček novú kuchyňu. Max funguje ako dvojitý agent - paktuje s Violou aj so Žigom. Dorota si všimne, že jej brat má pred nimi nejaké tajnosti a čoraz častejšie navštevuje ambulanciu. Získa podozrenie, že Max pred ňou tají nejakú vážnu chorobu.

Erik chce odísť z vinárstva. Prizná sa Petrovi, ako to medzi ním a Ninou dopadlo. Už viac nedokáže pracovať v jej blízkosti. Peter ale Erikovu výpoveď neprijme, má pre neho iné riešenie. Eva má pocit, že Nina sa vzdala vzťahu s Erikom veľmi ľahko, bojí sa, aby neurobila chybu. Nina sa dozvie, že Erik chce z Vínneho navždy odísť. Zmení to jej rozhodnutie?

Sledujte vo štvrtok, 9. augusta, o 14.05, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na