DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 303. a 304. epizóda

09. 08 2018 16:40 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno, Turjanová, Loj
Búrlivé víno, Turjanová, Loj

Anna s Vierou spracovávajú informáciu o Martinovej svadbe s Ritou. Babka sa v súkromí pokúsi prehovoriť Martinovi do duše.

303. epizóda
Nina sa dozvie, že Erik odchádza do Francúzska, nevyhnú sa bolestnej rozlúčke. Nine je ľúto, že Erikovi ublížila, no podľa nej bol ich vzťah chyba. Erika mrzí, že nedokázal byť mužom, ktorého by milovala. Keď sa Ivan dozvie o rozchode Erika a Niny, zostane znepokojený. Hlavne preto, že si dobre pamätá, ako Nina vystrájala po rozchode s Martinom...

Tibor reaguje na Mirkin hlas, stisne jej ruku. Michal sa teší z Tiborových pokrokov, už ani nedúfal, že sa raz preberie. Keď vidí, ako sa strýkovi pri Mirke polepšilo, navrhne jej, aby sa k nemu aj s Ingrid presťahovali.

Ivan navrhne na post generálneho riaditeľa Petra. Sláva sa dotkne, že otec o ňom ani na sekundu neuvažoval ako o kandidátovi. Nechtiac si vypočuje Ivanov rozhovor so Zolim, kde sa dozvie, čo si o ňom otec v skutočnosti myslí a veľmi ho to zabolí.

Anna s Vierou spracovávajú informáciu o Martinovej svadbe s Ritou. Babka sa v súkromí pokúsi prehovoriť Martinovi do duše. Naozaj je svadba s Ritou to, po čom túži? Nechce, aby opakoval tú istú chybu, ktorej sa už raz dopustil. Babka Martina šokuje správou o Nininom rozchode s Erikom. Rita s organizovaním zásnub nelení a príde o pomoc požiadať rovno Ninu...


304. epizóda
Peter víta Sláva späť vo firme, predstaví mu projekt kvapkovej závlahy. Slávo všetko obráti proti Petrovi - rozhodli o niečom bez jeho súhlasu. Slávo sa cíti dotknutý, že jeho názor nikoho nezaujíma. Peter uzná, že urobil chybu a projekt zverí do jeho rúk. Eva je znepokojená bratovým správaním, pokúsi sa s ním porozprávať, ale Slávo je arogantný aj k nej.

Michal nastupuje do práce v Ritinej nemocnici. Rita je na vrchole šťastia - podarilo sa jej získať skvelého lekára do svojej nemocnice a ďalšieho skvelého muža pre život. Pochváli sa Michalovi, že ju Martin požiadal o ruku. Michal jej nadšenie nezdieľa, podľa neho sa Rita k Martinovi nehodí. Michal sa Mirke prizná, že túži po Rite. Ona bola jeden z dôvodov, prečo prijal to miesto.

Rita pozýva Ninu na zásnuby. Nina nechce dať Rite najavo, ako veľmi ju tá správa zasiahla, tak súhlasí. Nina pochopí, že Martina definitívne stráca a ostane jej z toho smutno. Martin ju navštívi vo vinárstve, chce vedieť, ako zvláda rozchod. Nina mu na oplátku zagratuluje k zásnubám. Martin sa vytočí, keď zistí, že Rita ho predbehla a Nine všetko vytárala. Nina sa prizná doktorke Luteránovej, že Martina stále miluje, ale nemôže s tým nič urobiť, pretože sa ide ženiť.

Sledujte v piatok, 10. augusta, o 14.05, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na