DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 343. a 344. epizóda

06. 09 2018 16:20 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno, Pocisková, Hilmerová, Loj, Oľhová, Mňahončák
Búrlivé víno, Pocisková, Hilmerová, Loj, Oľhová, Mňahončák

Eva sa rozhodne odsťahovať od Roznerovcov. Tibor žiada Inge o ruku.

343. epizóda
Michal má záchvat hnevu a svoju vinu sa snaží preniesť na Ritu. Obviní ju, že na neho zo všetkým príliš tlačí. On sa nebude nikomu spovedať. Ritu Michalovo správanie vyvedie z miery.

Eva sa rozhodne odsťahovať od Roznerovcov. Nina sa ju snaží zastaviť a preriekne sa, že o Vierinom spise vedela už skôr. Eva sa nahnevá aj na Ninu, že jej zatajila také dôležité informácie. Peter apeluje na mamu, aby sa nejako obhájila, ale Viera sa uzavrie do seba. Peter sa teda rozhodne odísť spolu s Evou. Viera odchádza od rodiny, Martin sa ju pokúsi zastaviť. Nina dostane nápad, kto by mohol Viere pomôcť očistiť jej meno.

Erik sa dozvie, kto je novým majiteľom Petrových viníc. Všetci robotníci sa spikli proti Petrovi. Peter sa snaží celú situáciu ustáť, chce totiž robotníkom niečo dôležité oznámiť.

Tibor žiada Inge o ruku. Ingrid je jeho ponukou zaskočená, ale súhlasí. Tibor navrhne, aby sa spoločne z Vínneho odsťahovali a začali odznova. Inge však váha kvôli Adamkovi. Rozhodne sa ho navštíviť, ale Eva ju vyženie z domu.


344. epizóda
Miro nemôže uveriť, že ho prišli navštíviť Nina s Martinom. Napriek Nininmu naliehaniu Miro odmieta prezradiť pozadie Vierinej kauzy, hoci pozná pravdu. Miro prehlási, že jediný, s kým sa bude na túto tému rozprávať, je Ivan. Nina prizná otcovi, že boli navštíviť Petránskeho v base. Prosí otca, aby išiel za Mirom a zistil pravdu o Viere. Ivan to však rezolútne odmietne, Mira už v živote nechce vidieť.

Peter sa postaví pred nahnevaných robotníkov, aby vysvetlil dôvody predaja. Uistí ich, že prepúšťanie v podniku nehrozí. Peter je rozhodnutý použiť peniaze z predaja svojich pozemkov na uhradenie ich výplat.

Inge vysvetľuje Ivanovi, ako sa snaží byť lepším človekom. Ivan sa vo svojom sklamaní rozhodne dať jej šancu a dovolí jej stretávať sa s Adamkom.

Erik zistí, že Michal Ritu klame. Od Rity sa dozvie, že Michal je na konferencii v zahraničí. Erik povie Nine, že už nebude čakať na Michala, má nápad, ako by mohli v ich záležitosti pokročiť.


Sledujte v piatok, 7. septembra, o 15.10 a v pondelok, 10. septembra, o 13.50, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na