DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 345. a 346. epizóda

07. 09 2018 16:20 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno, Pocisková, Král
Búrlivé víno, Pocisková, Král

Viera rozpovie Ivanovi, ako sa dostala do ŠTB. Nina sa tajne stretne s Erikom.

345. epizóda
Miro povie Ivanovi tajomstvo o svojej rodine. U Ivana však svojím dojemným rozprávaním súcit nevzbudí, Ivanov odpor k nemu je neprekonateľný. Miro napokon prizná, ako to bolo v skutočnosti s Vierou a jej udaním. Veľký podiel viny má na tom práve on.

Erik sa zámerne stretne s Inge pred kaštieľom a snaží sa vyzvedať. Napokon Inge prizná, že chodí s Tiborom Oláhom. Erik sa chce o túto informáciu podeliť s Ninou, preto ju zavolá na stretnutie. Nina je nešťastná, že opäť musí Martinovi klamať, aby pod zámienkou mohla odísť. Lenže Martin si to zhodou okolností namieri práve do reštaurácie, kde Nina vyčkáva Erika. Martin pochopí, že Nina ho oklamala a z jej správania je zmätený.

Ivan prichádza za Vierou do penziónu, chce jej povedať o tom, čo sa dozvedel od Mira. Viera si sype popol na hlavu a rozpovie mu svoju históriu, ako sa dostala do Štb. Ivan si ju vypočuje a napokon sa odhodlá spýtať na to, prečo prišiel.


346. epizóda
Žigovi sa urobí nevoľno a odpadne. Viola ho v strachu berie do nemocnice. Spolu s Igorom sa obávajú o jeho zdravie. Lekár Viole vynadá, že Žigo trpí podvýživou a Viola sa naštve. Hoci sa teší, že manželova slabosť nemá žiadnu vážnejšiu príčinu, cíti sa ukrivdená a žiada od Žiga vysvetlenie.

Viere je jasné, že medzi ňou a Ivanom už nič nebude ako predtým. No napriek tomu súhlasí s Ivanovým návrhom, aby sa s ním vrátila do Vínneho. Jej prvé kroky vedú k Dolinským, kde sa pokúsi obhájiť pred Evou. Viera čaká, ako zareaguje Eva na jej priznanie. Eva je nešťastná, ale žiadnu úľavu nepocítila. Viera má pocit, akoby v Eve strácala dcéru.

Martin čaká vysvetlenie, prečo sa Nina s Erikom stretli. Nina by rada povedala Martinovi pravdu, ale Erik jej v tom zabráni. Ninu to trápi, no Erik ju presvedčí, že takto je to pre všetkých lepšie. Martin je naštvaný na Ninu, že Erikovi dokázala tak rýchlo odpustiť.

Michal je presvedčený, že získa po svadbe s Ritou celý Baxov majetok. Zdôverí sa Karin, že je ochotný zmocniť sa Ritiných peňazí aj tým najhorším spôsobom. Karin Michalovo odhodlanie trochu vydesí. Andrému je podozrivé, že Karin vonia rovnakým parfumom aký používa Michal. Michal Ritu prekvapí nočnou návštevou, aby jej oznámil novinku - o dva dni sa berú.


Sledujte v pondelok, 10. septembra, o 15.35 a v utorok, 11. septembra, o 13.45, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na