DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 347. a 348. epizóda

10. 09 2018 16:20 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno, Turjanová, Studenková
Búrlivé víno, Turjanová, Studenková

Adela chce zabrániť svadbe Rity s Michalom. Laure hrozí vyhadzov zo školy.

347. epizóda
Rita odmieta rýchly sobáš, Michal sa na ňu naštve a obviní ju, že mu nedôveruje. Michal sa tvári, akoby pre neho ich vzťah prestal existovať. Rite to príde ľúto a na druhý deň sa príde Michalovi ospravedlniť.

Martina volajú do Sarajeva, má dilemu, príde sa poradiť s Ritou. Do nemocnice prichádza práve včas, podarí sa mu zachrániť život malej Karolínky, ktorej diagnózu nový primár zanedbal. Rita bezočivého primára na mieste vyhodí a prosí Martina, aby sa vrátil. Sľúbi mu, že do Sarajeva za neho nájde náhradu. Martin váha.

Peter sa na Evinu zaťatosť naštve. Odíde podporiť mamu, podľa neho si Viera od Evy takéto správanie nezaslúži. Viera Petrovi prehovorí do duše a prekvapivo sa Evy zastane. Peter sa s Evou uzmieri. Nič netušiaca Laura zavíta k Roznerovcom. Z Viedne prišla bez vecí, uzimená a vyhladovaná. Vieru oklame, že jej všetko ukradli. Eva má telefonát od riaditeľa z konzervatória vo Viedni. Dozvie sa, že Laure hrozí vyhadzov zo školy. Čoho sa dopustila?

Rita prezradí Martinovi, že s Michalom chystajú svadbu. Martin jej to praje a teší sa spolu s ňou. Na chodbe nemocnice stretne Luteránovú a mylne sa domnieva, že prišla na Ritinu svadbu. Keď sa Adela dozvie, že Rita sa chystá za Michala vydať, rozhodne sa tomu zabrániť.


348. epizóda
Rita Luteránovej neverí, keď jej hovorí o tom, že Michal je psychopat. Michal ako protiargument vytiahne na Luteránovú, že aj ona sa po rozchode s Ritiným otcom liečila na psychiatrii. Ukáže Rite dokumentáciu o jej údajnej schizofrénii. Rita je zmätená, nevie, komu má veriť. Ale Michalovi sa podarí Adeline vyjadrenia prekrútiť tak, že Rita je nahlodaná uveriť, že Adela je chorá. Hoci Rita sa prikloní na stranu svojho snúbenca, Michal sa poistí tým, že Adelu unesie na opustené miesto v lese. Čo s ňou zamýšľa urobiť?

Eva nalieha na Lauru, aby jej povedala, čo urobila spolužiakovi, ktorý leží v nemocnici. Laura sa obhajuje, že ona Hansa z pódia nezhodila, ale spadol kvôli svojej nešikovnosti. Eve na Laurinej verzii niečo nesedí a tak sa vyberie do Viedne zistiť pravdu. Laura sa mame snaží v odchode do Viedne zabrániť. Čo pred ňou tají?

Ivan neľutuje, že Inge dovolil stýkať sa s Adamkom, ukázala sa ako vzorná mama. Ivan teda vyhovie jej žiadosti, aby s ňou mohol byť Adamko na svadbe. O svojom vzťahu s Tiborom však Ingrid Ivanovi nič nepovie. Tibor je rozladený z toho, že Inge sa ho pred Ivanom snaží zatajiť, ale Inge na to má svoje dôvody.

Martin Nine oznámi, že ostávajú vo Vínnom a zdôverí sa jej, že by si s Ninou rád založil rodinu. V nemocnici stretol Adelu a navrhne Nine, aby za ňou spolu zašli kvôli bábätku, teraz už ako pár. Nina je Martinovým návrhom dojatá. Krátko na to má Martin od Luteránovej znepokojivý telefonát, v ktorom ho prosí o stretnutie. Na schôdzku však nedorazí, pretože v tom čase ju Michal vezie proti jej vôli niekam za mesto.


Sledujte v utorok, 11. septembra, o 15.30 a v stredu, 12. septembra, o 13.55, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na