DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 365. a 366. epizóda

21. 09 2018 16:10 | www.tvdoma.sk
Vlado Kobielsky
Vlado Kobielsky

Peter chce, aby nehodu poriadne prešetrili. Karol sa v šoku dozvedá, že existujú aj svedkovia

365. epizóda
Peter je šokovaný informáciou, že polícia nemá žiadneho podozrivého. Ešte viac ho naštve, že vyšetrovanie bude pokračovať len ak sa objavia nejaké nové skutočnosti. Peter odmieta čakať a rozhodne sa o pomoc požiadať Kramera. Chce, aby využil svoje konexie a zaintervenoval na vyšších miestach, aby nehodu poriadne prešetrili. Peter netuší, že sa práve rozpráva s osobou, ktorú hľadá - skutočným vinníkom nehody. Karol mu prisľúbi pomoc a v šoku sa dozvedá, že existujú aj svedkovia nehody.

Lýdia sa ide ospravedlniť Slávovi za incident, no Slávo ju nechtiac urazí. Kvôli Lýdiinej návšteve Slávo zabudne odvolať kľúčového klienta vinárstva, s ktorým mal rokovať Peter. Úlohy sa nakoniec zhostí Eva, ale stretnutie nedopadne podľa očakávaní...

Za Martinom do ordinácie zavíta Naďa Ráczová. Martin jej povie smutnú správu o Vagačovcoch a dodá, že by si s Ninou Jurka radi adoptovali. Naďa netuší, prečo jej o tom hovorí, tak sa jej Martin priamo spýta, či je Jurkovou biologickou matkou.


366. epizóda
Eve odstúpil od zmluvy kľúčový klient, poháda sa preto so Slávom. Eva mu vyčíta, že stretnutie nepreložil na iný termín, ako sa dohodli. No Eva si zaumieni napraviť všetko čo pokazila a vyberie sa za klientmi sama s novým návrhom. Keď sa Slávo dozvie, čo Eva podnikla na vlastnú päsť, okamžite zalarmuje Petra.

Naďa Radovi porozpráva, ako s Vilom otehotnela. Rado chce vedieť, prečo si žena ako Naďa dieťa nechala. Naďa prizná, že chcela ísť na potrat, ale pobožná Danka ju presvedčila, aby si ho nechala a dala ho jej a Vilovi na adopciu. Naďa to však nespravila zadarmo...

Eva cíti potrebu uzavrieť veci z minulosti medzi ňou a Karolom, preto ho navštívi v kaštieli. Ospravedlní sa mu za seba aj za otca. Karol sa tvári, že sa nehnevá a ďakuje jej, že sa vďaka nim postavil na vlastné nohy. Lýdia je svedkom toho, ako Karol Eve dvorí a prizná jej, že ona vždy bola jeho osudovou ženou. Stretnutie s Evou Kramerom poriadne zamáva, preto sa rozhodne Vavrovi rozpovedať, čo sa pred rokmi medzi ním a Evou stalo.


Sledujte v pondelok, 24. septembra, o 14.50 a v utorok, 25. septembra, o 13.55, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na