DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 367. a 368. epizóda

24. 09 2018 16:00 | www.tvdoma.sk
video_part #39313
video_part #39313

Lýdia si od Inge pýta rady do manželstva. Martin s Ninou sú plní obáv, ako Jurko zvládne prebúdzanie.

367. epizóda
Inge je svedkom trápnej scény medzi opitou Lýdiou a jej manželom. Inge prejaví pochopenie pre Lýdiu a získava v nej užitočnú kamarátku. Inge prizná, že to nie je tak dávno, čo bola sama na dne. Lýdia si od Inge pýta rady do manželstva.

Kramer je milo prekvapený, ako dokázala Ingrid spacifikovať jeho manželku. Prejaví záujem podporiť jej projekt detského centra, ale chce si najprv jej schopnosti preveriť. Určí jej vražedný termín, do ktorého musí stihnúť pripraviť všetko na otvorenie centra. Inge zapojí do svojich aktivít aj Ivana. Ivan má obavy, aby Inge pri Kramerovi opäť neskĺzla na zlé chodníčky.

Naďa Radovi prizná, že by bola najradšej, keby sa malý Jurko ani neprebudil. No Rado má iný názor. Robí si plány, ako by sa na decku dalo zbohatnúť. Martin s Ninou sú plní obáv, ako Jurko prebúdzanie zvládne. Rita kvôli predpisom nemôže Nine dovoliť, aby bola počas prebúdzania na izbe. Lenže Jurko na podnety nereaguje, lekári na čele s Martinom začínajú byť zúfalí...


368. epizóda
Martin zaklame Jurkovi o jeho rodičoch. Sľúbi mu, že keď sa uzdraví, pôjdu ich spolu pozrieť. Martin aj Nina doma oznámia, že si chcú Jurka adoptovať. Ich najbližšia rodina toto ich rozhodnutie uvíta s radosťou. Martin s Ninou sa pripravujú na rodičovské povinnosti, ale do Martinovej ordinácie zavíta Naďa a povie mu pravdu. Martin je v šoku z informácie, že Naďa by mala byť Jurkovou biologickou matkou.

Žigo zisťuje, či by Viola chcela za manžela podnikateľa. S Igorom majú tajný plán, ako zabezpečiť svadbu. Žigo požiada Violu, aby v reštaurácii rezervovala stôl na rodinnú oslavu. Viola si robí nádeje, že jej Žigo konečne oznámi termín svadby.

Karol chváli Inge za to, ako zvládla nápor povinností a sľúbi jej riaditeľské kreslo v Detskom centre. Inge sa s tým príde pochváliť Ivanovi, no ten Karolove rozhodnutie spochybní. Inge sa to trochu dotkne. Aj Slávovi sa zdá nepravdepodobné, že by si Karol nepreveril Ingridinu minulosť a zveril jej do rúk Centrum pre deti. Karol pozve na slávnostné otvorenie Evu aj svoju ženu Lýdiu. Lýdiu manželov náhly záujem milo prekvapí. Nikto z pozvaných hostí netuší, aké prekvapenie Karol na otvorení chystá.


Sledujte v utorok, 25. septembra, o 15.10 a v stredu, 26. septembra, o 13.35, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na