DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 373. a 374. epizóda

27. 09 2018 16:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno, Loj, Pocisková, Rysová, Letko
Búrlivé víno, Loj, Pocisková, Rysová, Letko

Peter si po operácii necíti nohy. Naďa tvrdí Nine, že je Jurkova biologická matka. Inge šokuje Karolova spoveď.

373. epizóda
Naďa tvrdí Nine, že je Jurkova biologická matka. Rozpovie jej srdcervúci príbeh o tom, ako sa pre chorobu musela vzdať vlastného dieťaťa. Naďa vysloví túžbu byť so svojím synom. Nina je šokovaná, že Martin o tom vedel a nič jej nepovedal. Nalomená Nina Nadi prisľúbi, že sa s Martinom o tom porozpráva...

Viola pochopí, že chlapi majú naozaj výborný plán a začne im fandiť. To však netuší, že na ich vínnu cestu sa zatiaľ nikto nenahlásil. Žigo tlačí na Igora, aby začal zháňať ľudí skôr, ako sa o tom dozvedia ich ženy. Igor sa plán pokúsi predstaviť chlapom z vinárstva, ale tí ho vysmejú.

Peter si ani po ďalších vyšetreniach necíti nohy, prepadne panike a začne zo svojho stavu obviňovať všetkých okolo seba. Viera je presvedčená, že lekár operáciu zbabral a vyhráža sa Ritinej nemocnici žalobou. Martin sa Rity zastane, podľa neho si nezaslúži takéto problémy. Viere sa zase nepáči, že Martin nestojí na strane svojho brata. Rita prisľúbi, že zvolá konzílium, ktoré má rozhodnúť o tom, kto pochybil a kto za to bude niesť následky. Viera vo svojom zúfalstve obviní aj Kramera, že dotiahol na operáciu fušerského doktora.

Lýdia má chuť naučiť sa niečo nové, ale nevie, ako na to. Požiada Inge, aby ju učila. Inge Lýdia prezradí, že to všetko robí kvôli tomu, aby získala úctu a lásku svojho manžela. Karolovi však v hlave vŕta celkom iná žena. V slabej chvíli Inge prizná, že existuje chlap, ktorému želá len to najhoršie... Ingrid Karolova spoveď zaskočí.


374. epizóda
Martin chce vedieť, čo Naďa Nine porozprávala. Martin jej rečiam neverí, ale Nina má pochybnosti. Čo ak Naďa je Jurkovou matkou? Martin trvá na tom, aby Naďa šla na testy DNA. Nina stále nechápe, akú má Naďa motiváciu predstierať, že je Jurkovou mamou. Martin jej povie o pozemkoch, ktoré Jurko zdedil po rodičoch.

Agneša aj Drahuša ponúknu Žigovi pomoc pri zháňaní klientov na Vínnu cestu, ak im za to doktor prisľúbi percentá zo zisku. Zdá sa, že pod taktovkou Drahuše a Králikovcov sa klienti len tak hrnú. Viola chváli Žiga, ako dobre to s Igorom vymysleli. Drahuša však má pre Burana jóbovku – všetci klienti sa zrazu odhlásili a ona netuší prečo.

Lýdia sa snaží od Inge učiť. Prezradí jej, že to všetko robí preto, aby si získala uznanie a lásku manžela. Chce byť opäť milovaná. Keď sa o jej túžbach dozvie Karol, iba ju spochybní, jeho citmi to nijako nepohne.

Bude reoperácia, Peter musí veriť, že sa podarí. Petrovi sa stále sníva o Vilovi a Danke, a to len prehlbuje jeho výčitky svedomia. Pred Evou prehlási, že si ochrnutie zaslúži za trest, lebo je vrah. Eva je z Petra zúfalá, preto požiada Karola o pomoc pri hľadaní vinníka. Eva sa pred Karolom zosype a on ju konečne drží v náručí. Kramer prezradí Vavrovi, že by bol najradšej, keby Peter skysol na vozíčku. V tej chvíli sa začnú Petrove problémy so srdcom, o ktorých netuší ani Eva. Dostal Peter infarkt?


Sledujte v piatok, 28. septembra, o 15.10 a v pondelok, 1. októbra, o 13.45, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na