DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 375. a 376. epizóda

28. 09 2018 16:25 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno, Poláková
Búrlivé víno, Poláková

Martin priamo obviní Naďu, že jej ide o Jurkovo dedičstvo. Ona odmietne ísť na testy DNA.

375. epizóda
U Petra nastali buď pooperačné komplikácie, alebo prekonal slabý infarkt. Zrútená Rita vyhodí Mráza a informuje o Petrovom stave Evu. Rita nepriamo obviní Vieru za Petrov kolaps. Záchvat dostal kvôli novinárovi, ktorý na neho tlačil. Rita však už má aj riešenie – na ceste je špecialista v obore, profesor Borecký.

Martin priamo obviní Naďu, že jej ide o Jurkovo dedičstvo, ale Naďa to popiera. Tvári sa, že ju Martin hlboko urazil a odmietne ísť na testy DNA. Martina ani Ninu však o svojich čestných úmysloch nepresvedčila.

Niekto programovo kazí Žigovi a Igorovi plány s Vínnou cestou. Králik sa prizná, že sa prekecol pred starým kamarátom a prezradil tak ich know how konkurencii, ktorá dala záujemcom o Vínnu cestu nižšiu cenu. Chlapi musia svojim ženám priznať, že klientov stratili. Dorka však má nápad, ako im to oplatiť rovnakým dielom - v prestrojení sa votrú na Vínnu cestu konkurencie.

Vavro sa obáva Kramerovej posadnutosti Evou, vzoprie sa mu. Kramer sa mu vyhráža, že zverejní jeho minulosť, pripomenie mu, že ho vytiahol z bahna a tam ho môže aj naspäť poslať. Vavro sklopí uši a sľúbi Kramerovi podporu v jeho plánoch, aj keď s nimi nesúhlasí. Kramer chce využiť Petrov stav na zbližovanie s Evou. V jeho hlave sa rodí temný plán a začína ho realizovať. Svoje ženy preto posiela z domu preč, zaplatí im malý výlet, na ktorý pocestuje aj Inge. Pred nemocnicou si odchytí Petrovho nového lekára a dá mu ponuku, ktorá sa neodmieta.


376. epizóda
Borecký sa odmieta nechať kúpiť, Kramer preto pritvrdí a zaútočí na jeho slabé miesto - chorú manželku. Borecký je Kramerovým prístupom pobúrený a vyhráža sa, že toto vydieranie nezostane bez následkov. Vavro chce zasiahnuť, ale Kramer mu to nedovolí. Borecký chce Eve povedať o Kramerovi pravdu, ale zavolá mu manželka a čosi sa v ňom zlomí. Borecký odloží Petrovu operáciu a sklamaná Eva obviní z Petrovho kolapsu Vieru.

Žigo a Igor v prestrojení kradnú nápady konkurencie. Lenže pri záverečnej tombole vznikne roztržka a sú odhalení. Doma najprv pravdu zahovárajú, ale to netušia, že jeden z účastníkov Vínnej cesty si všetko natočil na mobil a video už veselo koluje po internete...

Borecký ide Mrázovi povedať závažné veci o Kramerovi. Mráz je vo vytržení z toho, čo sa dozvedel a napíše o Kramerovi článok na titulku. Kramer napäto očakáva príchod Evy, bojí sa jej reakcie. Ale Eva všetkých prekvapí...


Sledujte v pondelok, 1. októbra, o 15.00 a v utorok, 2. októbra, o 13.55, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na