DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 381. a 382. epizóda

03. 10 2018 16:10 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno, Milo Král
Búrlivé víno, Milo Král

Erik zrazí Ritu a nehoda nezostane bez svedkov. U Evy a Petra sa zjaví Kramer. Nemá dobré správy.

381. epizóda
Erik zrazí Ritu a nehoda nezostane bez svedkov. Aktívna okoloidúca sa Erikovi vyhráža udaním. Erik rýchlo berie Ritu na vyšetrenie do nemocnice, aj keď Rita to odmieta. Kým čakajú na výsledky, Erika čaká nemilé prekvapenie. V súvislosti s nehodou ho prišla vypočuť polícia. Erik znervóznie, pretože tuší, ako by dopadla dychová skúška... Rita ho nakoniec pred políciou rafinovane zachráni.

Dorota si ako režisérka verí, ale do celého tvorivého procesu sa zamieša všetečný Roško, ktorý ponúkne pomoc. Chce zužitkovať skúsenosti, ktoré má z dlhoročného nakrúcania svadieb. Dorota sa urazí, že ju chlapi vysáčkovali kvôli Roškovi. Poháda sa kvôli tomu s Igorom. Žigo však už má plán ako zachrániť aj dcérino manželské šťastie aj ich reklamu.

Erik navštívi Petra v nemocnici, je šokovaný z toho, čo sa mu stalo. Peter sa zaujíma o Kaliforniu, ale Erik mu o Amerike zaklame. Keď sa Nina dozvie, že Erik je späť, pozve ho na návštevu k nim domov. Erik je prekvapený, keď vidí, že Nina už má kompletnú rodinu - aj s Jurkom. Erika pohľad na ich rodinné šťastie zabolí a odchádza sa opiť do baru.

Lýdia márne hľadá rukavičky, Karol ich na stretnutí odovzdal Eve za úspešné uzavretie zmluvy. Lýdia vyzvedá o Karolovom vzťahu k ženám od Sláva, ale to, čo sa dozvie, ju nepoteší. Slávo sa v Lýdiinej spoločnosti cíti dobre, no uvedomuje si, že jeho vzmáhajúce sa city k nej nemôžu byť opätované. Eva s Petrom odchádzajú na Moravu, keď sa u nich doma zjaví Karol Kramer a nemá dobré správy...


382. epizóda
Mičuda s Poprockým vyprovokujú Erika k bitke. Erikovi je jasné, že po tomto fiasku ako nádejný manažér pre Exterkonto skončil a útechu opäť hľadá na dne pohára. Na mol opitého ho náhodne stretne Rita. Keďže na Erikovej tvári vidieť stopy po bitke z predchádzajúceho dňa, Rita ho berie do nemocnice. Erik je skutočne Rite vďačný, ale odmietne jej o svojich problémoch povedať viac. Prosí ju, aby o tom nehovorila nikomu z Dolinských alebo Roznerovcov. Čo Erik tají?

Eva zásadne nesúhlasí s Jonášovou požiadavkou, aby s ním obchodovala výlučne ona, ale Peter zasiahne. Odchod na Moravu sa odkladá. Viera si začne všímať, ako sa Kramer na Evu pozerá a vôbec sa jej to nepáči. Eve dá jasne najavo, že nesúhlasí s tým, ako sa rozhodla. Viera sa kvôli tomu poháda aj s Petrom a Eva sa rozhodne Viere napriek odniesť Sabínku do Lýdiinho detského centra.

Lýdia sa s Evou zvíta ako stará priateľka, teší sa, že využila služby ich centra. Eva sa pred Lýdiou prekecne, že jej závidí - má manžela, ktorý sa vie vynájsť v každej situácii. Lýdiu táto Evina nevinná poznámka znepokojí. Na dôvažok si všimne, že Eva má na seba rukavičky, ktoré mala dostať ona! Lýdia sa v detskom centre zo zúfalstva opije a celkom zabudne, že na dnes mala dohodnutý rozhovor do novín. Pred Mrázom si pustí ústa na špacír a neštíti sa očierniť ani Karola. Eva medzitým prinesie Karolovi zmluvy na kontrolu a zbližuje sa so Stelou. Takto ich nájde zúfalá Lýdia a jej reakcia na seba nenechá dlho čakať...


Sledujte vo štvrtok, 4. októbra, o 15.20 a v piatok, 5. októbra, o 13.35, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na