DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 383. a 384. epizóda

04. 10 2018 16:30 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno, Hilmerová, Kuxová
Búrlivé víno, Hilmerová, Kuxová

Lýdia zo žiarlivosti fyzicky napadne Evu. Peter odmietne Erika zamestnať kvôli problémom s alkoholom.

383. epizóda
Lýdia zo žiarlivosti fyzicky napadne Evu, odnesie si to jej ruka. Karol poverí Vavra, aby Evu odviezol do nemocnice. On sa zatiaľ snaží spacifikovať zúrivú manželku sedatívami. Lýdia u neho ako žena skončila. No najviac zo všetkého ho mrzí, že svedkom celého škandálu bola aj Stela. Karol sa ju snaží upokojiť a o mame jej zaklame.

Viera netušila o spoločnej minulosti Karola a Evy, dozvie sa to náhodne od Violy. Viere zrazu do seba začína všetko zapadať a postupne zasieva do Petra pochybnosti. Eva sa vracia domov neskoro večer s obviazanou rukou a pochybnosti vzrastajú. O príčine zranenia však Petrovi zaklame. V Petrovi vzrastá podozrenie po tom, čo Evu navštívi Inge a začne sa na jej vzťah ku Karolovi vypytovať.

Erik sa zdôverí Nine s tým, čo sa stalo v Amerike. Obáva sa, že ako manažér si už neškrtne, jeho povesť je ohrozená. Nina to však nevidí tak čierne. Navrhne mu, aby ponúkol svoje služby Petrovi, jemu by sa teraz schopný manažér mohol vo firme hodiť. Lenže Peter odmietne Erika zamestnať kvôli problémom s alkoholom.

Kramer sa od Drahuše dozvie o kompromitujúcom článku, ktorý chce Mráz zverejniť o jeho rodine. Vybuchne na Inge, že neustrážila Lýdiu. Ingrid sa snaží na Kramerov príkaz s Mrázom vyjednávať, no Mráz sa tvári neúplatne. Zdá sa, že rodinu Kramerovcov čaká verejná potupa.


384. epizóda
Lýdia pozná Karolove tajomstvo a mieni ho zverejniť. Karol ju upozorní, že ak sa rozhodne ísť proti nemu, stiahne ju zo sebou ku dnu. Obaja skončia vo väzení a Stela bude bez rodičov. To, samozrejme, Lýdia nechce dopustiť. Stela je to jediné, čo v živote má. Lenže Stela mamou pohŕda a odmieta sa s ňou zmieriť. Lýdia je zúfalá, chce sa opiť, ale Inge jej v tom zabráni.

Zoli sa Anne prizná, že už stihol napísať závet. Anna sa na Zoliho za jeho pohrebné reči nahnevá. Zoli sa jej prizná, že sa cíti nepotrebný, odkedy Adamko chodí do detského centra a on sa už nemá o koho starať. Anna sa ho snaží povzbudiť k životu.

Dorota so Žigom sa dozvedia strašnú správu - ich nepodarené video koluje po internete a je za to zodpovedný Roško. Aj Viola je z reklamy zdesená. Ale Burčák s.r.o. čaká veľké prekvapenie, o ktoré sa postaralo práve ich nepodarené video.

Peter si vypočuje rozhovor Evy s Inge a skrsne v ňom podozrenie. Pochopí totiž, že Eva mu klamala. Olej do ohňa prileje aj Slávo, keď mu povie, že Eva na zmluvách pracuje spolu s Karolom. Karol navštívi Evu v práci a povie jej pravdu o svojom manželstve s Lýdiou. Eve príde Karola ľúto a chce ho utešiť. Svedkom tejto situácie sa stane Peter a svojej žiarlivosti nechá voľný priechod, čím Evu zahanbí.


Sledujte v piatok, 5. októbra, o 14.50 a v pondelok, 8. októbra, o 13.45, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na