DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 385. a 386. epizóda

05. 10 2018 16:10 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno, Vlado Kobielsky, Monika Hilmerová
Búrlivé víno, Vlado Kobielsky, Monika Hilmerová

Peter rozhodol, že sa na Moravu ide. Kramer nalieha na Vavra, aby vymyslel plán, ako Evu zastaviť.

385. epizóda
Peter rozhodol, že sa na Moravu ide, ani Kramerove pochybnosti ho nezlomia. Erikovi sa neskôr prizná, že ho zavolal nielen kvôli záchrane biznisu, ale najmä kvôli obavám o vlastné manželstvo. Peter je totiž presvedčený, že Kramer je do Evy stále zaľúbený. Eva sa mu to snaží vyvrátiť, ale Peter si myslí, že Eva o Kramerových citoch vie a snaží sa to pred ním tajiť. Evu toto obvinenie pobúri a zdá sa, že manželia Roznerovci odídu na Moravu rozhádaní. Kramer nalieha na Vavra, aby vymyslel plán, ako Evu zastaviť a verný Vavro opäť nesklame.

Babka má nápad, ako priviezť Zoliho k životu. Oboch ich prihlási na kurz argentínskeho tanga. Zoli však nad Anniným nápadom iba ohŕňa nosom. Anna sa teda rozhodne Zoliho vyprovokovať tým, že sa na kurz prihlási s ich spoločným kamarátom Elom.

Rita nemá záujem spovedať sa zo svojich problémov Luteránovej. Adela sa nedá tak ľahko odbiť, pretože vie, že Rita sa ocitla v úzkych. Rita jej však dá jasne najavo, že by neprijala pomoc od ženy, ktorá má nepriamo na svedomí jej matku. Rite právnik pripomenie, že dlhy astronomicky narastajú, je načase pohnúť s predajom nemocnice. Ale Rita má iný nápad, ako zaplatiť dlžobu. Právnikovi ho neprezradí, ale príde sa s ním zdôveriť Michalovi - keďže jej plán sa týka aj jeho.


386. epizóda
Peter a Eva odídu na Moravu a Slávo s Ninou privítajú Erika vo firme ako staro-nového šéfa. Robotníci z vinárstva z Erikovho návratu až tak veľmi nadšení nie sú. Kramer si príde Erika preklepnúť a zisťuje, že je to šikovný a ambiciózny manažér.

Inge chce, aby Slávo prestal chodiť za Lýdiou, je to šťastne vydatá žena. Slávo oponuje, že šťastné manželstvo vyzerá úplne inak. Ivan povzbudí Sláva, aby voči Lýdiinmu trápeniu nezostal nevšímavý. Slávo sa však nakoniec rozhodne počúvnuť Inge a príde sa s Lýdiou rozlúčiť - už za ňou nebude chodiť do centra. Stane sa však svedkom trápnej situácie so Stelou, ktorá dáva najavo svoje pohŕdanie matkou. Slávovi príde Lýdie ľúto...

Kramer je rozčarovaný z toho, že profesor Borecký neuposlúchol jeho príkaz. Svoju zlosť si vyvŕši na Vavrovi, ktorý mu prisahá, že sa s Boreckým dohodol tak, ako si to Kramer želal. V skutočnosti však Vavro po prvý raz nesplnil príkaz svojho pána.

Rita príde za Kramerom s obchodnou ponukou na predaj kaštieľa. Karol ju vysmeje - on predsa kaštieľ už dávno vlastní, kúpil ho od Zachara. Rita pochopí, že aj o tomto jej Michal klamal. V liečebni urobí škandál a trvá na rozvode s Michalom. Chce za svojím manželstvom s Oláhom spraviť hrubú čiaru. Rozhodne sa všetok hnev a žiaľ spláchnuť v bare alkoholom, kde sa náhodne stretne s Erikom. Erik odprevadí Ritu domov a ponúkne jej, že jej rád pomôže zabudnúť na Michala... Čo na to Rita?


Sledujte v pondelok, 8. októbra, o 15.00 a v utorok, 9. októbra, o 14.05, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na