DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 407. a 408. epizóda

22. 10 2018 16:10 | www.tvdoma.sk
video_part #45959
video_part #45959

Už je jasné, kto má na svedomí krádeže liekov. Robo chce vedieť, prečo Eva bozkávala Kramera.

407. epizóda
Eva oslavuje s Kramerom jeho veľkorysú ponuku. Navzájom si vyznajú, že sú jeden pre druhého oporou. Eva sa v dobrej nálade vracia domov, kde ju Robo zaskočí nepríjemnou otázkou. Chce vedieť, prečo objímala a bozkávala Kramera. Eva sa na Roba naštve za to, že si ju vôbec dovolil sledovať. Na ich krik príde Peter, no Eva mu nakoniec zaklame, že obchod uzavrela s kontaktom zo Slovinska a nie s Kramerom.

Lýdia sa Inge zdôverí, že neexistuje nádej, aby niekedy mohla byť so Slávom, pretože sa vo vzťahu odmieta pretvarovať. Naznačí, že s Karolom ju viaže tajomstvo, ktoré by musela pred milovaným mužom skrývať. Inge vidí, že Lýdia sa opäť prepadá depresii, tak vyhľadá Sláva a prosí ho, aby jej pomohol.

Martin ďakuje Nadi, že zachránila život dieťaťa darovaním svojej krvi. Žiada ju, aby urobila ešte jeden dobrý skutok a prišla na oslavu Jurkových narodenín, na ktorú sa už Jurko veľmi teší. Naďa pozvanie neodmietne. Ale Michal ju prekvapí darovaním kľúčov od jej nového bytu a Naďa sa mu vrhne okolo krku a na svoj sľub Jurkovi ľahko zabudne... Rita si v súvislosti s Michalom spomenie na chybu, ktorú urobila pred rokom, keď mu v eufórii z lásky darovala kľúče od svojej ordinácie. Už je jej celkom jasné, kto má na svedomí krádeže liekov...


408. epizóda
Eva je zúfalá, lebo zástupcovia Exterkonta odstupujú od zmluvy. Slávo sa pokúsi situáciu zachrániť tým, že im ponúkne najväčšiu možnú zľavu, ale ani to Mičudu s Poprockým nedokáže presvedčiť. Vinárstvo definitívne stratilo svojho najväčšieho odberateľa. Pracovníci vo výrobe sú šokovaní nepríjemnou správou o stave podniku. A Eva sa túto jóbovku bojí oznámiť Petrovi. To ešte netuší, že Robo mu už stihol oznámiť inú nepríjemnú správu...

Inge nechce Sláva od Lýdie odohnať, práve naopak - presviedča Sláva, že on je jediný, kto by mohol Lýdii pomôcť. Slávo je voči Inge podozrievavý, lebo vie, že nikdy nerobí nič bez toho, aby z toho nemala osoh.  No láska k Lýdii je napokon silnejšia ako pochybnosti o Ingridiných pohnútkach a tak Lýdiu predsa len vyhľadá, napriek jej zákazu.

Erik s Ritou majú spoločné tajomstvo, ktoré sa pokúsia rozlúsknuť. Vedia, že za všetkým je Michal, no nemajú mu to ako dokázať. Rita dostane nápad, ako dôkaz získajú. V spánku odoberú malej Kramerovej krv a výsledky pošlú na rozbor. Aj Adela verí Ritinej teórii o Michalovom podvode so zázračným vyliečením Stely. Rita konečne dostane výsledky testov - bude mať aj dôkaz?


Sledujte v utorok, 23. októbra, o 15.05 a v stredu, 24. októbra, o 13.50, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na