DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 409. a 410. epizóda

23. 10 2018 16:25 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno, valentínska súťaž, Majeský, Kuxová
Búrlivé víno, valentínska súťaž, Majeský, Kuxová

Slávo konečne vyzná Lýdii lásku. Naďa dosiahla to, čo chcela – Roznerovci ju pozvali k sebe domov.

409. epizóda
Robotníci vinia zo stavu podniku Evu. Eva teraz veľmi potrebuje Petrovu podporu, no do Petra zasial pochybnosti Robo. Peter Evu zaskočí otázkou, či sa rúca len ich spoločná firma, alebo aj ich manželstvo. Evu Petrove podozrenia urážajú a je sklamaná, že verí viac Robovi ako jej. Viera sa Evy nečakane zastane.

Vyzerá to tak, že Erik Rite definitívne odmieta pomáhať, ale Adela ju v jej teórii o Michalovej vine podporí. Aj Erik nakoniec zmení názor a príde s nápadom, ako by sa mohli dopátrať pravdy. Vyžiada si od strážnej služby kamerové záznamy z dňa, keď zmizli nebezpečné lieky.

Slávo konečne nahlas vyzná Lýdii lásku, ona mu vyznanie opätuje a konečne si padnú do náručia. Potom však príde studená sprcha, keď Sláva šokuje vyhlásením, že ich vzťahu nedáva žiadnu šancu. Slávo jej sľubuje, že sa jej napriek všetkému nevzdá.

Naďa konečne dosiahla to, čo chcela – Roznerovci ju pozvali k sebe domov. Keď Nina vidí, aký je Jurko pri hre s Martinom a Naďou šťastný, trochu ju to zamrzí. Martin ju uisťuje, že Jurko je najšťastnejší s nimi, nie s Naďou. Naďa manželov zaskočí svojou žiadosťou – chce, aby sa Jurko konečne dozvedel, kto je jeho biologická matka.


410. epizóda
Ivan s Evou oznámia robotníkom nemilú novinu: budú im musieť dočasne znížiť mzdy. Robotníci hrozia Eve štrajkom. Ivan sa dcéry zastáva - to, že je podnik na kolenách, nie je Evina vina. Eva pozná jedno riešenie ako podnik zachrániť. Rodina jej nápad schváli, ale Eva má obavy z Petrovej reakcie. Peter s ňou odmieta komunikovať, je stále naštvaný za to, že mu klamala, dokonca sa presťahoval do Martinovej izby. Eva sa teda odchádza poradiť s Kramerom.

Dorka sa bráni, že Aďa pobozkala len priateľsky, blahoželala mu k narodeninám. Igor však nájde Adriánovu občianku a v nej dôkaz – Aďo sa v najbližšom čase žiadne narodeniny oslavovať nechystá. Igor Aďovi jednu vytne a ten sa mu nezdráha útok vrátiť – najmä preto, že urazil Dorotu. Nešťastná Dorka musí oboch chlapov po bitke odviezť na pohotovosť. Keď už si myslí, že najhoršie má za sebou, príde od Igora studená sprcha. Chce ju totiž opustiť!

Inge je ochotná Lýdii s jej tajnou láskou pomáhať a vymyslí si pred Kramerom fiktívne školenie, na ktoré musí Lýdia ihneď odísť. Kramer sa ju však zdráha pustiť. Slávo netrpezlivo vyčkáva Lýdiu v hoteli v Láskovej. Začína sa obávať, že noc strávi sám, keď sa v tom otvoria dvere na jeho izbe...

Martin sa začne tešiť na dieťa, ale zisťuje, že Nina si ešte tehotenský test nerobila. Nina má obavy, aby neprišla o nádej. Martin ju však presvedčí, že bude mať istotu. Bude?


Sledujte v stredu, 24. októbra, o 15.00 a vo štvrtok, 25. októbra, o 13.55, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na