DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 415. a 416. epizóda

26. 10 2018 16:30 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno, Rebeka Poláková, Juraj Loj
Búrlivé víno, Rebeka Poláková, Juraj Loj

Martin dostal výsledky testov otcovstva. Lýdia prezradí, že Kramer v Kosove vraždil zbraňami jej otca.

415. epizóda
Martin dostal výsledky testov otcovstva. Chce vedieť, prečo mu Naďa celé roky tajila takú dôležitú informáciu. Naďa namieta, že pravdu sa aj ona dozvedela iba nedávno. Vedela, že Jurkovým otcom nemusel byť Vilo, ale netušila, že to bude práve Martin. Martin ju prosí, aby o tom zatiaľ nehovorila Nine, najprv musí túto správu spracovať on sám.

Erik sa vyhráža Michalovi, že má nahrávku, kde je zachytený Michalov zločin. Michal pred Karin prizná, že nemá stopercentnú istotu, že všetky kamery boli skutočne vypnuté. Karin mu radí, aby Erikovi dal, čo bude chcieť, nesmú riskovať. Adela sa snaží Erika od jeho plánu odhovoriť, ale zbytočne. Erik sa s Michalom stretne a ponúkne mu nahrávku výmenou za peniaze.

Lýdia v opitosti prezradí, že Kramer v Kosove vraždil zbraňami jej otca. Slávo je v šoku a Inge sa mu prizná, že ho trochu využila, aby z Lýdie dostala to tajomstvo. Lenže to, čo vie teraz je málo na to, aby Kramerovcov ochránila. Slávo je zvedavý, pred čím ich chce chrániť a tak mu Inge prizná, že sa obáva Oláha. Chce, aby Slávo šiel do Kosova a vypátral celú pravdu. Urobí to Slávo z lásky k Lýdie?


416. epizóda
Michal sa s Erikom dohodne, že usvedčujúcu nahrávku od neho kúpi. Michal však Erikovi nedôveuje, preto požiada Karin, aby zistila, či má Erik skutočne finančné problémy. Hoci sa Karin podarí zistiť, že Erik sa naozaj topí v dlhoch, Michal ho neprestane podozrievať. Celý deň v nemocnici je pod veľkým tlakom, až nakoniec pre malichernosť vybuchne a zmláti Roška, ktorý ho otravoval s prosbou o vyšetrenie. Rita chce volať na Oláha políciu, ale Adela ju zastaví. Musí jej povedať pravdu o Erikovom pláne na Michala. Rita chce tento šialený plán zastaviť, no Adela jej v tom zabráni.

Kramer Slávovi veľkoryso schváli jeho žiadosť o dovolenku. Slávovi sa podarí nájsť v Prištine kosovského Slováka, ktorý o Kramerovi niečo vie. Eva sa s Petrom zmieri, keď jej Peter pred Robom objasní, že nikdy nechcel, aby na ňu Robo donášal, išlo len o nedorozumenie. Peter Evu dokonca pustí na služobnú cestu na vinársky veľtrh spolu s Kramerom.

Martin má pre Ninu prekvapenie – víkendovú dovolenku vo dvojici, čomu sa Nina veľmi poteší. Jurka zveria na víkend babke Anne a dedkovi Zolimu. Lenže pri balení Nina natrafí na dokument s výsledkami Martinových testov otcovstva...

Rita Adelu oklame a ide na políciu, kde podá hlásenie o pripravovanom trestnom čine, ktorý sa chystá Michal spáchať. Erik Michala naťahuje, že nahrávku už nemá, lebo ju odovzdal polícii. Polícia na miesto skutočne dorazí, avšak v momente, kedy zbraň drží v ruke Erik.


Sledujte v pondelok, 29. októbra, o 15.20 a v utorok, 30. októbra, o 14.20, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na