DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 419. a 420. epizóda

30. 10 2018 16:55 | www.tvdoma.sk
video_part #47522
video_part #47522

Sudca odmieta prijať Ritinu kauciu za Erika.Kramer sa Eve vyzná zo svojich citov.

419. epizóda
Nina sa stretáva so starým známym Tomášom. Vysvitne, že Tomáš sa kedysi o Ninu uchádzal a teraz sa rozvádza. Nina však Tomášovo pozvanie na večeru odmietne. Martin je zúfalý, lebo nevie kam Nina odišla a nestihol jej všetko vysvetliť. Pýta si pomoc od Ivana.

Sudca odmieta prijať Ritinu kauciu za Erika. Sudca Michalovi prezradí, komu má byť vďačný – zariadil to Karol Kramer. Rita chce pred uväznením hovoriť s Erikom. Keď ho odvádzajú, vyzná mu lásku. Čo na to Erik?

Slávo sa rozlúči s Kovačičom a jeho vnučkou Milicou. Milica chce starému otcovi povedať, čo o Slávovi zistila, no Kovačič sa odmietne na túto tému baviť. Slávo prichádza nadšený, s dobrými správami za Lýdiou. Kramer Lýdiu zastrašoval zbytočne, v Kosove sa nič nestalo. Lýdia je vydesená, keď sa dozvie, že Slávo bol po Kramerovi pátrať v Kosove a poprie, že by tam niekedy bola. Tvári sa, že so Slávom už nechce mať nič spoločné. Slávo je zmätený.

Eva súhlasí so služobnou cestou s Karolom. Kramer zmanipuluje Evu, aby zostali na noc. Keďže Eva pila a Karol je príliš unavený, Eva na neho nechce tlačiť, aby sa nezopakovala situácia s Petrom. Eva zavolá Petrovi a oznámi mu, že prespia v Košiciach. Peter zúri, že Eva zostane v noci s Kramerom na opačnom konci krajiny a núti Roba, aby ho do Košíc odviezol. Kramer zatiaľ s Evou popíja na hoteli a vyzná sa jej zo svojich citov.


420. epizóda
Evu Kramerovo vyznanie vydesí, vyženie ho zo svojej izby a okamžite si zabezpečí odvoz domov. Kramer sa s Eviným odmietnutím nemieni zmieriť, opíja sa v bare. Eva sa zo služobnej cesty vracia domov za Petrom. Jej návrat má byť dôkazom lásky k Petrovi, ale ten je stále nahnevaný. Kramer sa vráti do kaštieľa, pije a nadáva na Evu. Inge využije situáciu a zvedie ho.

Slávo je zničený z Lýdiinho odmietnutia. Lýdia sa rozplače hneď ako Slávo prekročí prah ich dverí. Nemôže zaspať, zmieta sa v bolestiach a horúčkach. Takto ju nájde Stela a má o mamu veľký strach, zavolá k nej Inge. Lýdia nevníma, blúzni a Stela má strach, že jej mama umrie.

Nina apeluje na Martina, aby sa sústredil na rodinu, no pre Martina je prvoradá Nina. Martin ju prosí, aby sa vrátila domov, no Nina to odmieta. Tomáš už zistil, čo je vo veci a prehovorí Nine do duše – Martin splodil to dieťa v čase, keď sa nepoznali a to mu nemôže vyčítať.

Rita už nemá silu bojovať ďalej a Michal si užíva jej nešťastie, nenechá si ujsť jedinú príležitosť, aby do nej rypol. No Ritu to vyburcuje k tomu, aby dostala Erika čo najskôr z basy – za každú cenu. Adele prezradí, že už vie ako to spraviť.

Kramer sa na druhý deň ospravedlňuje Eve za svoje vyznania, vyhovorí sa na alkohol, ktorý vypil. Na dôkaz svojho pokánia príjme Petrov biznis plán a začína podnikať kroky k tomu, aby zohnal pre vinárstvo toho najlukratívnejšieho odberateľa. V skutočnosti však myslí iba na to, ako sa Eve za jej odmietnutie pomstí.


Sledujte v stredu, 31. októbra, o 15.25 a vo štvrtok, 1. novembra, o 14.25, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na