DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 421. a 422. epizóda

31. 10 2018 16:45 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno, Jana Oľhová
Búrlivé víno, Jana Oľhová

Viere na Ivanovi stále záleží. Lýdia potrebuje lekársku pomoc, blúzni o nejakej traume.

421. epizóda
Eva je presvedčená, že Peter je rád, že dosiahol svoje v plánoch s jedným veľkým odberateľom. Peter sa však zo žiaľu opíja doma a neskôr Ivanovi prizná, že plán navrhol natruc Kramerovi, teraz však už nemôže a ani nemieni cúvnuť. Eva má problém s malými vlastníkmi, ktorým musia vypovedať zmluvu. Kramer príde situáciu svojsky vyriešiť. Eva je Kramerovi za Petra vďačná, Slávo je na neho stále naštvaný. Eva odchádza s Karolom na podpis zmluvy s Maxilandom, robotníci sa tešia na veľkú zákazku a tučné mzdy.

Viera sa vyžaluje Ivanovi s problémami s Petrom a Ivan ju spontánne priateľsky objíme. Viera si uvedomí, že jej na ňom stále záleží a preto ju zamrzí, keď sa od Anny dozvie, že Ivan ide do divadla s profesorkou Adelou Luteránovou.

Inge čaká, či Lýdia nepovie o Kosove viac, ale vidí, že potrebuje predovšetkým lekársku pomoc. S tým súhlasí aj Karol a zavolá k Lýdii Michala, aj keď je Inge zásadne proti. Michal ju ale vyženie z izby a zisťuje, že Lýdia blúzni o nejakej traume. Začne šípiť príležitosť, ako na Kramera zistiť niečo veľké. Požiada Naďu o nebezpečnú službičku, za ktorú jej sľúbi kľúče od bytu. Michal sa pomocou narkotík, ktoré mu zohnala Naďa, pokúsi z Lýdie vypáčiť pravdu. Naďa sa ponáhľa za Jurkom a Martinom, no zostane nemilo prekvapená, keď zistí, že Nina sa vrátila domov.


422. epizóda
Lýdia pod vplyvom narkotík povie Michalovi, čo sa stalo v Kosove. Pri predaji zbraní Lýdiinho otca došlo k roztržke, ktorá si Karolovou rukou vyžiadala smrť nevinnej obete. Vraždu svojej mamy vtedy videla malá Milica. Michal sa rozhodne zistiť, či ešte Milica žije a kde ju nájde. Inge Michala podozrieva, že jej náhle mdloby nebola náhoda, no nemá to ako dokázať. Opätovne pred Michalom varuje Karola, no ten ju nepočúva. Slávo sa zdôverí otcovi, čo mal s Kramerovou ženou Lýdiou.

Rita chce dostať Erika von z basy a dáva Kramerovi ponuku, s ktorou Kramer nemôže nesúhlasiť. Erika prepustia z basy ešte v ten deň a milenci môžu byť konečne spolu. Keď však Erik zistí, za čo Rita vymenila jeho slobodu, zamrzne mu úsmev na perách.

Naďa Martinovi a Nine sľúbi, že stiahne žiadosť o adopciu. Nina prežíva svoje šťastné obdobie až kým nezistí, v akej žalostnej situácii sa ocitla ich firma. Kľúčový odberateľ Maxiland skrachoval. Eva zisťuje, že tento krach by mohol položiť aj ich. Robo medzitým pomáha nič netušiacemu Petrovi realizovať jeho plán s útekom. Viera s Evou nachádzajú doma len list na rozlúčku. Eva je skľúčená, no zároveň jej odľahne, že sa Peter nedozvie o hroziacom krachu firmy. Eva príde požiadať Karola, aby v krízovej situácii vložil do podniku svoje peniaze. Karol to ľahostajne odmietne a Eva začína tušiť, že to na nich celé narafičil...


Sledujte vo štvrtok, 1. novembra, o 15.40 a v piatok, 2. novembra, o 13.55, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na