DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 445. a 446. epizóda

16. 11 2018 16:35 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno, Poláková
Búrlivé víno, Poláková

Už aj Kristína pochopí čo je jej sestra zač a čoho je schopná...

445. epizóda
Michal je vydesený z nápisu, ktorý mu nechala Karin, pokúša sa z neho získať vzorku krvi. Prikáže Nadi, aby zo zabalenej vzorky dala zistiť DNA. Naďa chce vedieť, s akou vzorkou má krv porovnať a tak Michal musí s pravdou von - potrebuje vedieť, či sa jedná o krv Karin Kučerovej. Naďa potvrdí Michalove najväčšie obavy a chce vedieť, o čo sa tu jedná. Michal sa však Nadi vyhráža a varuje ju, aby príliš nevyzvedala, lebo dopadne ako Karin. Michal je úplne vydesený, keď ho večer navštívi „mŕtva" Karin.

Martin Kristíne oznámil, že lieky sú silné sedatíva. Keď Kristína pochopí čo je jej sestra zač a čoho je schopná, radšej odvedie Jurka k Nine. Keď sa Naďa vráti, Kristína ju priamo obviní, že nadopovala Jurka liekmi. Apeluje, že by Jurka mala nechať Nine s Martinom, inak im bude nútená povedať pravdu. Naďa si ale nikým nenechá pokaziť svoj plán a na Kristínu zaútočí. Keď sa domov vráti Martin, nájde Kristínu zranenú.

Ivan presviedča robotníkov, že ich oklamali. Robotníci sú zaskočení príchodom ťažkej techniky do vinohradov. Ivan príde Kramera požiadať o to, aby zasiahol, ale Kramer má v pláne Vínne navždy opustiť, o chvíľu mu letí lietadlo. Ivan na neho tlačí, aby aspoň raz v živote nebol zbabelec a pokúsil sa napraviť, čo pokazil. Ako sa Karol rozhodne?


446. epizóda
Karin tvrdí Michalovi, že sa mu zjavila ako mŕtva. Michal sa jej chce zbaviť, preto sa nadopuje liekmi až do nepríčetnosti. Karin s nadšením Inge oznámi, že sa rozhodla pokračovať a plán funguje - Michal sa pred ňou úplne roztriasol. Inge vynadá Karin za to, že šla za Michalom sama, mohol jej ublížiť. Ale je rada, že sa na nich Karin napokon nevykašľala. Karin prizná, že pomstu robí hlavne sama za seba. Michal sa chystá na operáciu, ale trasú sa mu ruky, pretože je stále pod vplyvom liekov. Sestrička urgentne zháňa Adelu, na operačnom stále sa stalo niečo hrozné...

Kramer sľúbi Ivanovi, že mu pomôže zachrániť vinohrad. Ivan Karolom ako človekom stále pohŕda, ale apeluje na to, že má konečne možnosť použiť svoje peniaze na niečo užitočné. Kramer teda zaplatí bagristom, aby s výkopovými prácami počkali aspoň pokiaľ sa neporozpráva s Oláhom. Michal je ešte stále vyklepaný po svojom fatálnom zlyhaní, keď za ním prichádza Kramer.

Kristína Nine vyrozprávala desivú historku z jej minulosti, ktorá sa spája s Naďou. Nina po vypočutí pravdy chce ísť okamžite pre Jurka, má o neho strach, ale Kristína ju presviedča, že Naďa by vlastnému dieťaťu nikdy neublížila. Martin si na druhý deň príde pre Jurka podľa dohody, ale zisťuje, že Nadin byt je prázdny. Obaja s Jurkom niekam zmizli.


Sledujte v pondelok, 19. novembra, o 15.05 a v utorok, 20. novembra, o 14.10, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na