DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 447. a 448. epizóda

19. 11 2018 16:30 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno, Kobielsky
Búrlivé víno, Kobielsky

Kramer chce od Michala naspäť kúpiť vinárstvo, ponúka mu za neho akúkoľvek sumu.

447. epizóda
Kramer chce od Michala naspäť kúpiť vinárstvo, ponúka mu za neho akúkoľvek sumu. Ale Michal nechce predať svoj životný biznis. Má veľké plány, ktoré však odmietne Kramerovi prezradiť.

Viera si pri cvičení s Petrom zranila členok, Eva obom vynadá. Peter usúdi, že na cvičenie potrebuje ako oporu chlapa, ponúkne tento job Robovi. Ale Kramer má s Robom celkom iné plány...

Jurko a Naďa zmizli, Martin ich márne zháňa v nemocnici. Od Lukášovej dozvie, že sa Naďa stretáva s Oláhom. Naštve sa, že mu to nepovedala skôr a ešte viac sa ho dotkne, že o všetkom vedela aj Nina. Martin sa ihneď ponáhľa za Michalom, ale o Jurkovi sa od neho nič nedozvie. Michal netuší, že Naďa schováva Jurka u neho doma.

Rita vysvetlí Erikovi, prečo nechce svadbu. Erik si cenní, že sú k sebe úprimní. Erik odchádza za Luteránovou doklepnúť plán na Oláha. Spolu s Karin vyčkávajú Michala na cintoríne. Rite príde zle, zúfalo potrebuje Erika, no nevie sa mu dovolať, lebo Erik stráži Karin. Michal sa rozpráva s Karininým hrobom, keď sa zas ním Karin zrazu zjaví. Rite je čoraz horšie, musí si zavolať záchranku. Príde o dieťa?


448. epizóda
Naďa odmieta vydať Jurka, nezastavia ju ani Kristínine obvinenia. Spochybní jej vierohodnosť kvôli pobytu na psychiatrii. Martin s Ninou sú však na Kristíninej strane a dožadujú sa vidieť svojho syna. Naďa ich napokon zoberie do Michalovho bytu, no zisťuje, že byt je prázdny. Jurko niekam zmizol. Martin s Ninou začínajú prepadať panike, keď si uvedomia, že Jurko je s Michalom Oláhom.

Robo váha, či má Kramerovi pomôcť uskutočniť jeho zámer vo vinohradoch. Aj Ivan pochopí, že treba konať a nečakane sa prikloní na Kramerovu stranu. Pred Roškom sa Roba s Kramerom zastane. Napriek všetkému úsiliu napraviť chyby, Kramer zostáva sám. Evu navždy stratil a teraz ho opúšťa aj Lýdia. Jediná verná mu zostáva Inge, ktorá ho presviedča, že spolu dokážu všetko. Netuší, že do Vínneho merala cestu Milica, ktorá sa Kramerovi prišla pomstiť za smrť svojej mamy.

Karin chce Michala vlákať do pasce, spolu s Erikom a Luteránovou chystajú plán. Erikovi však príde SMS, z ktorej sa dozvedá o Ritiných zdravotných problémoch. Nevie, ako sa má zachovať. Mysľou je pri Rite, no zároveň chce pomôcť pri dolapení Oláha. Zasiahne však Adela, ktorá navrhne, že pôjde namiesto neho. Podarí sa obyvateľom Vínneho konečne zbaviť Michala Oláha alebo opäť unikne trestu?


Sledujte v utorok, 20. novembra, o 15.25 a v stredu, 21. novembra, o 14.05, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na