DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 451. a 452. epizóda

21. 11 2018 16:40 | www.tvdoma.sk
Tomáš Maštalír a Vladimír Kobielsky - Búrlivé víno
Tomáš Maštalír a Vladimír Kobielsky - Búrlivé víno

Riči Karolovi vysvetlí, prečo ho vyhľadal...

451. epizóda
Riči Karolovi vysvetlí, prečo ho vyhľadal - sú za tým peniaze a jeden nešťastný ľudský osud. Rita váha, či prijať Kramerovu ponuku, ktorý jej chce odpredať späť jej podiel v nemocnici. Ivanovi vo vinici v Agátovom háji príde nevoľno.


452. epizóda
Ivan vo viniciach skolabuje a Nina k nemu volá záchranku. Igor si v práci podá Roška a vyčistí mu žalúdok za Ivana. Dolinskí napäto čakajú na výsledky vyšetrení v nemocnici. Slávo panikári, má o otca obrovský strach, Lýdia ho utešuje. Adela sa na lôžku vyzná Ivanovi zo svojich citov, uvidí ich Rita, no tajomstvo si nechá pre seba.

Milici s Ričim je spolu dobre, ani jedenému z nich sa nechce odísť, tak zostanú celú noc spolu vo vinici. Ráno sa však Riči budí a Milica je už preč, bez toho, aby zanechala nejaký odkaz. V kaštieli stretáva Ričiho Karin, ktorej na prvý pohľad padne do oka a zaumieni si, že ho získa pre seba.

Erik navrhne Rite, aby im šli za svedkov Nina s Martinom. Rita je zaskočená, ale napokon sa nechá prehovoriť. Ale budú súhlasiť aj Nina s Martinom? Keď Rita zistí, že Ivan je v nemocnici, zapochybuje, či by svadbu predsa len nemali zrušiť.


Sledujte vo štvrtok, 22. novembra, o 15.30 a v piatok, 23. novembra, o 14.05, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na