DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 453. a 454. epizóda

22. 11 2018 16:55 | www.tvdoma.sk
2408_Burlive_vino_96___24_8__pondelok_20_30.mp4
2408_Burlive_vino_96___24_8__pondelok_20_30.mp4

Erik s Ritou majú dnes pred sebou svoj veľký deň...

453. epizóda
Ivan by už rád opustil nemocnicu, chce zabrániť predaju Agátového hája. Eva otcovi navrhne, aby sa vzdal primátorského kresla a vrátil do vinárstva, Ivan tým nápadom až taký nadšený nie je. Peter je ochotný kvôli Agátovému háju predať aj vinice na Morave. Navrhne toto riešenie Polákovi, no zdá sa, že jemu sa Petrove peniaze mália.

Rita s Erikom majú dnes svoj veľký deň. Nina nahovorila Erika na romantické gesto, ktoré by Ritu potešilo, pomôžu mu s tým chlapi z vinárstva. Rita je od rána zo svadby nervózna, nevie sa zbaviť zlej predtuchy, ale Dorka s Ninou ju presviedčajú, že za to môžu len hormóny.

Lýdia sa nevie postarať o domácnosť aj deti, cíti sa pred Slávom nemožná. Kramer si príde vyzdvihnúť Stelu a robí si posmešky z toho, ako Lýdia u Dolinských žije. Na prechádzke vinicami spovedá Stelu, či je u Dolinských šťastná. Vo vinohradoch ich vidí spolu Milica a rozľútostí ju to, lebo ona kvôli Kramerovi vyrastala bez rodičov. V miestnom plátku navyše výjde o Kramerovi oslavný článok, Milica sa spýta Ričiho, či Kramera pozná. Povie jej Riči pravdu?


454. epizóda
Polák nepredáva Agátový háj žiadnemu vinárovi, ale developerovi, ktorý mu ponúka trikrát viac ako Roznerovci. Petrova obeta bola zbytočná. Ale Peter má našťastie náhradný plán, ako háj zachrániť.

Rita Nine prizná, že Erik pre ňu znamená viac ako život ich nenarodeného dieťaťa. Odmieta sa zmieriť so skutočnosťou a vyzliecť zo seba svadobné šaty. Nina s Martinom sa snažia byť Rite oporou, ale v nestráženej chvíli im utečie.

Slávo Lýdii sľubuje, že po úspešnom konkurze na nové pracovné miesto sa ich život zmení a odídu spolu z Vínneho. Lýdia sa od Stely dozvie, že Riči je vo Vínnom. Vyberie sa za ním do kaštieľa a chce poznať dôvod jeho návratu do Vínneho. Riči prizná, že sú za tým peniaze a spýta sa Lýdie, či by mu ich namiesto Karola nemohla požičať ona. Slávovi medzitým príde obálka ohľadom pracovného pohovoru, ktorý má zmeniť jeho budúcnosť s Lýdiou.


Sledujte v piatok, 23. novembra, o 15.25 a v pondelok, 26. novembra, o 14.00, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na