DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 455. a 456. epizóda

23. 11 2018 16:45 | www.tvdoma.sk
2608_Burlive_vino_98___26_8_15___Dnes_20_30.mp4
2608_Burlive_vino_98___26_8_15___Dnes_20_30.mp4

Riči váha, či má vo Vínnom zostať.

455. epizóda
Peter dáva Kramerovi ponuku na kúpu Agátového hája, zdôrazní, ako na tom Ivanovi záleží. Kramer považuje investíciu v Agátovom háji za riskantný biznis, kvôli Ivanovi to nespraví. Peter sa odvoláva na článok v novinách, kde sa predstavil ako vinár. Kramer začne ponuku zvažovať z nostalgie, kvôli spomienke na mamu. S Ričim sa v Agátovom háji často hrávali. Karol chce háj zveriť Ričimu. Aj Milica dostane ponuku pracovať vo vinárstve - od Niny. Riči zvažuje, či vo Vínnom zostane. Povie Milici, že ak mu prezradí konečne svoje meno, zostane vo Vínnom kvôli nej.

Martin s Ninou nájdu Ritu, tá im sľúbi, že si neublíži - kvôli malému. Nina pochopí, ako k tragickej Erikovej nehode prišlo a dáva si za vinu, že ho nahovorila na romantické gesto... Martin, aby pomohol Rite, vybavuje Erikov pohreb.

Lýdia so Slávom sa stretnú s realitným agentom a vyberú spolu dom ich snov. Stela sa pred otcom preriekne o tom, že mama so Slávom kupujú dom mimo Vínneho. Karol sa na Lýdiu rozzúri a vyhráža sa jej, že ak sa so Slávom presťahujú, príde o Stelu. Lýdia je zahnaná do úzkych - nemôže uprednostniť vlastné šťastie pred svojim dieťaťom.


456. epizóda
Slávo sa Lýdii ospravedlní za výstup, v ktorom ju dourážal. Ide si to vybaviť s Karolom. Karol sa tvári navonok pokojne, vraj sa nechal uniesť a obom im ich šťastie praje. Slávo netuší, že Kramer poza jeho chrbát intriguje voči nemu a zo stretnutia sa vracia s dobrým pocitom. Je plný odhodlania a sebadôvery, keď odchádza na pohovor. Ten však nedopadne podľa jeho predstáv a Slávo začína tušiť, že je za tým celým Kramer.

Milica s Ričim si konečne povedia svoje mená. Milica nastúpi do práce vo vinárstve, ale doma ju čaká nemilé prekvapenie. Karin jej oznámi, aby sa odsťahovala, už ju viac u seba nechce. Riči od Karola dostáva dve úlohy - aby sa ujal Agátového hája a trávil čas so svojou neterou. Riči sa o Stelu postará rád, berie ju do vinohradu. Tam na nich natrafí Milica a je zmätená z toho, že Riči trávi čas s Kramerovou dcérou.

Na Ritino prianie má Erik len malý smútočný obrad, v kruhu najbližších, na ktorom Rita prednesie dojemnú reč. Všetci ju obdivujú, ako to statočne zvláda, no na kar ísť odmietne.

Inge dostáva správu z nemocnice, že Vavro sa prebral. Spolu s Kramerom sa za ním ihneď ponáhľajú. Čo všetko si pamätá?


Sledujte v pondelok, 26. novembra, o 15.20 a v utorok, 27. novembra, o 14.20, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na