DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 457. a 458. epizóda

26. 11 2018 16:40 | www.tvdoma.sk
3108_Burlive_vino_100___31_8__pondelok_20_30.mp4
3108_Burlive_vino_100___31_8__pondelok_20_30.mp4

Milica pochopí, že Riči je brat Karola Kramera.

457. epizóda
Lekár objasní Vavrovu diagnózu - trpí dočasnou amnéziou. A hoci napreduje, nie je zaručené, že pamäť sa mu vráti. Reálna šanca tu však je. Kramer má v nemocnici čo robiť, aby sa ovládol. Keď sa spolu s Inge vráti do kaštieľa nechá svojím emóciám voľný priechod a v návale zlosti a zúfalstva vyhlási, že Vavro mal radšej „skapať". Vzápätí to však oľutuje. No Inge má plán ako aj z tejto situácie vyťažiť niečo pre svoj a Kramerov prospech.

Martin s Ninou majú rodičovský problém - Jurko bije deti z Centra a odmieta prezradiť dôvod. Martin si od Ivana pýta rodičovskú radu. No skôr ako stihne Ivan zasiahnuť, Jurko príde do konfliktu aj so Stelou, ktorú napadne. Jurko tvrdí, že Stela ho provokovala, ale Martin sa postaví na stranu zranenej Stely. Jurko si to vysvetlí tak, že ho už nemajú radi a ešte viac sa uzavrie do seba.

Milica pochopí, že Riči je brat Karola Kramera. Prizná Karin, že sa sklamala v človeku, ktorému dôverovala a nemá kam ísť. Karin však nemá zľutovanie a Milicu vyhodí. Drahuša ju ráno nájde bezvládne ležať vo vinohrade.


458. epizóda
Nina s Martinom sa kvôli rozdielnym názorom na výchovu Jurka pohádajú, obaja odchádzajú do práce rozladení. Na Ninu vo vinárstve čaká Drahuša, ktorá jej doviedla Milicu. Našla ju spať vo vinohradoch. Nina Milici ponúkne pomoc a vybaví jej ubytovanie. Milica je jej vďačná, no prosí ju, aby sa jej na nič nepýtala. Aj keď je jej Nina sympatická, odmieta prezradiť, prečo skončila „na ulici".

Dorka nájde na internete dôkaz o Stankinej zrade, rozhodne sa ju s pravdou konfrontovať. Na stretnutie však nedorazí tá skromná utiahnutá Stanka, ktorú Dorka poznala, ale femme-fatale, ktorá sa neštíti ničoho. Všetky Dorkine argumenty obráti proti nej. Dorka je z jej premeny absolútne sklamaná. Má pocit, že ona sama sa pričinila o to, čo sa zo Stanky stalo. Violka ju povzbudí, aby sa nenechala znechutiť ľuďmi ako je Stanka a nemenila svoju povahu.

Karol vybavil bratovi konzultáciu s vinárom. Riči je prekvapený, keď sa ho v Agátovom háji ujme Nina. Karolovi úprimne poďakuje za lekciu o vinárstve, no zároveň ho konfrontuje s jeho minulosťou. Karol cíti, že Riči ním pohŕda. Pred kaštieľom ho čaká ešte jedno nepríjemné prekvapenie - prišla ho navštíviť Milica.

Ivan má pocit, že ho deti v skutočnosti vo vinárstve nechcú a nepotrebujú. Zavíta do nemocnice, aby sa s tým zveril Adele a tá ho povzbudí. Do nemocnice privezie záchranná služba aj Jurka, s kyslíkovou maskou na tvári. Čo sa stalo?


Sledujte v utorok, 27. novembra, o 15.40 a v stredu, 28. novembra, o 14.05, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na