DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 459. a 460. epizóda

27. 11 2018 16:55 | www.tvdoma.sk
0309_Burlive_vino_102___3_9__dnes_20_30.mp4
0309_Burlive_vino_102___3_9__dnes_20_30.mp4

Milica povie Kramerovi do tváre, že je vrah, on sa však tvári, že ju nepozná.

459. epizóda
Milica povie Kramerovi do tváre, že je vrah, on sa však tvári, že ju nepozná. Vyhráža sa jej, že ak neopustí jeho pozemok, zavolá na ňu políciu. No Milica je pokojná - polície sa nebojí a jej sa nezbaví, pokiaľ jeho ohavný skutok nebude potrestaný. Karol je na dne, Inge sa zverí, že ho dostihla jeho vlastná minulosť.

Martin Jurka sám vyšetrí a nechá mu urobiť alergické testy. Nina si vyčíta, že kvôli množstvu práce ho nebola vyzdvihnúť z Centra v čase, na ktorom sa dohodli. Lekárske testy vyšli dobre, záchvat mal zrejme psychosomatickú príčinu. Ale Jurko s Ninou a Martinom prestal komunikovať a začal kresliť depresívne obrázky. Nina s Martinom mu nevedia pomôcť, majú pocit, že ako rodičia zlyhali.

Anna vidí, že Peter má opäť problémy s nohami, nevedel vstať. So svojimi obavami sa zverí Eve. Slávo vyzvedá od Petra, čo sa deje, aj on si všimol jeho zaváhanie pri chôdzi. Peter popiera, že by mal nejaký problém a na babku Annu sa nepatrične rozčúli.

Karol už nemá síl presviedčať brata o tom, že sa zmenil. Vie, že pre neho bude vždy len hajzel a preto sa necíti dobre v jeho prítomnosti, dáva mu voľnosť. Už netrvá na tom, aby kvôli nemu zostal vo Vínnom. No Riči chce dodržať sľub, ktorý mu dal. Riči stretne vo vinici Milicu, dožaduje sa vysvetlenia, prečo k nemu zrazu tak ochladla. Milica ho obviní, že ju špehoval a svoje dôvody mu neobjasní. Iba ho žiada, aby na ňu raz a navždy zabudol.


460. epizóda
Ivan má prvý konflikt s Lýdiou kvôli Stele, ktorá sa pobila s Jurkom. Martin si dohodne s Lýdiou stretnutie v kaviarni, kde sa pokúsia riešiť konflikt ich detí. No stretnutie nedopadne dobre, je plné obvinení a výčitiek z oboch strán. Lýdia sa doma pred Ivanom rozplače od zúfalstva a vyspovedá sa mu zo svojich pocitov.

Kramer sa tvári, že Milica si všetko vymyslela. Lenže Karin vie, že sa nechal kvôli Milici vydierať Oláhom. Karin Kramera ubezpečí, že nie je žiaden vydierač, ale jeho spojenec. Slávo vo vinárstve natrafí na Milicu a panikári. Milica si totiž dobre pamätá, že sa jej v Kosove predstavil pod menom Viktor Hron. Slávo sa zverí Inge, že Milica je vo Vínnom. Tá sa preriekne, že už o tom vie. Hoci sa to pred Slávom snaží zahovoriť, neuverí jej.

Rita sa vráti do práce, je odhodlaná pokračovať v Erikových pracovných plánoch. Pred všetkými sa tvári, že je silná, no pri Martinovi sa nakoniec rozplače.

Riči by chcel Milicu zamestnať v Agátovom háji. Tá to odmietne, ale uvedomuje si, že mu dlží vysvetlenie. Nakoniec Ričiho v Agátovom háji vyhľadá. Povie mu všetko o svojej minulosti a aj pravdu o jeho bratovi. Ako na to zareaguje Riči?


Sledujte v stredu, 28. novembra, o 15.25 a vo štvrtok 29. novembra, o 14.25, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na