DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 461. a 462. epizóda

28. 11 2018 16:45 | www.tvdoma.sk
0809_Burlive_vino_104___8_9__dnes_20_30.mp4
0809_Burlive_vino_104___8_9__dnes_20_30.mp4

Riči neverí, že jeho brat zabil Milicinu mamu.

461. epizóda
Riči neverí, že jeho brat zabil Milicinu mamu. Milica je z jeho reakcie sklamaná. Riči jej povie, že len potrebuje čas, aby zistil čo najviac informácií. Prizná sa jej, že je právnik, čo Milicu zaskočí. Riči chce od Karola vedieť, čo presne sa v Kosove stalo, ale Karol na neho vybuchne, aby sa radšej venoval práci ako rýpaniu sa v dávno zabudnutej minulosti. Riči to berie ako signál a pokúsi sa niečo zistiť od Lýdie.

Peter ťažko nesie svoje zlyhanie pred Evou a sám navrhne, že pôjde navštíviť svojho lekára v Brne. Eva sa Nine zdôverí, že pre Petra prestáva byť atraktívna. Nina ju povzbudí, aby sa nevzdávala a tak sa Eva rozhodne Petra po návrate z Brna prekvapiť.

Za Ritou prichádza do ambulancie hysterická mamička, ktorá je presvedčená o tom, že jej dcéra simuluje chorobu, aby sa vyhla povinnostiam. Rita dievčatko vyšetrí a dá mamičke za pravdu. Na druhý deň privážajú dievčatko do nemocnice v bezvedomí, s obojstranným zápalom pľúc. Martin je prekvapený, keď sa dozvedá, že dievčatko vyšetrovala Rita. Mamička Ritu napadne a obviní ju, že takmer zapríčinila smrť jej dcérky. Luteránová Rite navrhne predčasný odchod na materskú, ale Rita si zlyhanie odmieta pripustiť.


462. epizóda
Jurko má s rodičmi sedenie u psychológa, ktorý odhalí traumu z Centra. Martin chce tento fakt prebrať s Lýdiou, ale skončí to vyhroteným konfliktom. Stela sa pred Lýdiou vyjadrí, že chce bývať u otca a Lýdia to nezvládne a opäť siahne po alkohole.

Rita omieta uznať svoju vinu, obviní Adelu, že sa k nej nespráva ako priateľka, keď ide proti nej. Rita presviedča Martina, že prácu výborne zvláda a za chybu v diagnóze je zodpovedná mamička dieťaťa. Martin jej tvrdí, že je v záujme jej dieťaťa, aby nastúpila predčasne na materskú, Rita to tvrdohlavo odmieta.

Milica odmietne Kramerove peniaze. Povie o tom Ričimu a považuje to za jasný dôkaz Kramerovej viny. Riči prezradí Milici časť pravdy o svojom a Karolovom detstve vo Vínnom. Opitá Lýdia sama príde za Ričim, aby mu povedala o Kosove pravdu. Vtom však do izby vtrhne Karol. Zľakne sa Lýdia alebo konečne uľaví svojmu svedomiu?


Sledujte vo štvrtok, 29. novembra, o 15.40 a v piatok, 30. novembra, o 14.10, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na