DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 463. a 464. epizóda

29. 11 2018 17:00 | www.tvdoma.sk
1109_Burlive_vino_106___11_9_15___Dnes_20_30.mp4
1109_Burlive_vino_106___11_9_15___Dnes_20_30.mp4

Karol sa rozhodol povedať bratovi pravdu o Kosove.

463. epizóda
Karol sa rozhodol povedať bratovi pravdu o Kosove. Prizná, že Milicinu mamu zabil, ale bolo to inak, než to Ričimu popísala Milica. Riči povie Milici o bratovom priznaní a načrtne, že nič nie je čierno-biele. Milica sa na neho nahnevá, že brata obhajuje.

Martin má s Ninou výmenu názorov ohľadne toho, či bude Jurko ďalej chodiť do centra. Nina sa rozhodne Jurka vziať so sebou do práce. Adela láme Martina, aby prijal funkciu riaditeľa nemocnice, no Martin sa zdráha - teraz ho potrebuje predovšetkým jeho rodina. Nina sa Martinovi prizná s klamstvom.

Slávo povie Inge, že Milica s Ričim tvoria pár. Inge hneď ide o tom informovať Kramera. Má pocit, že tí dvaja by sa mohli spojiť proti nemu. Navrhne mu, aby sa k činu verejne priznal a obrátil to v svoj prospech. Karol má však plnú hlavu iných starostí. Vavro robí pokroky a majú ho prepustiť z nemocnice, Karol sa obáva, že by sa mu mohla vrátiť pamäť.


464. epizóda
Rita sa doma trápi, príde ju navštíviť Martin. Je vidieť, že medzi nimi panuje dôvera a Rita sa mu vyspovedá zo všetkých svojich úzkostí. Martin Rite povie, že sa postará o jej dieťa. Jurko sa Nine zdôverí s tým, čo by si želal najviac na svete.

Kramer odmietne Ingin návrh a namiesto toho sonduje u brata, čo vybavil s Milicou. Riči si berie čas na rozmyslenie, ocitol sa v konflikte záujmov medzi bratom a svojou láskou. Radšej sa preto ponorí do práce a ide sa zoznámiť s konkurenciou - dohodne si stretnutie u Petra.

Ivan Lýdii ponúka pomoc so vzdorujúcou Stelou. Ale Stela sa odmietne s Lýdiou vrátiť domov, chce zostať s otcom. Kramer navyše nájde Stele modrinu a dozvie sa, že ju zbil Jurko. Karol Stelu odmietne Lýdii vydať podľa dohody a Lýdia sa odhodlá pristúpiť k vydieraniu. Ak jej nevráti dcéru, všetci sa dozvedia, čo spravil v Kosove.


Sledujte v piatok, 30. novembra, o 15.25 a v pondelok, 3. decembra, o 14.00, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na