DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 469. a 470. epizóda

04. 12 2018 16:45 | www.tvdoma.sk
2409_Burlive_vino_112___24_9_15___Dnes_20_30.mp4
2409_Burlive_vino_112___24_9_15___Dnes_20_30.mp4

Kramer sa definitívne rozhodne - k udalostiam v Kosove sa verejne prizná.

469. epizóda
Kramer sa definitívne rozhodne - k udalostiam v Kosove sa verejne prizná. Inge sa stretáva s Mrázom, ktorého žiada o zorganizovanie tlačovky. Čoho sa bude týkať mu však nechce prezradiť. Mráz si však spomenie na rozhovor s Milicou a hneď je mu jasné, že hovorila pravdu.

Martin presviedča Petra, aby sa Eve k nevere priznal. Vidí, ako to Petra trápi a myslí si, že je to najrozumnejšie riešenie. Ten však túto možnosť radikálne odmieta. Nechce Eve ublížiť.Stres, v ktorom sa Peter nachádza nečakane pomôže k vyriešeniu jeho manželských problémov.

Stanka oznamuje Dorke a Viole, že ide na konkurz do eventovej agentury. K úspuchu potrebuje len jednu vec a to pozitívne referencie z predchádzajúcej práce. Dorka jej ich po nátlaku Buranovského nakoniec dá. Burana napadne výborný nápad - Dorka sa tiež musí prihlásiť na konkurz!


470. epizóda
Eva s Petrom sa dozvedia, že Helena prišla do Vínneho vyšetrovať krádeže archívnych vín. Eva ju pozýva na večeru a ona jej pozvanie prijíma. Helena Petrovi prezrádza, že zlodejom je niekto z ich okolia.

Kramer sa na tlačovke prezentuje ako obeť nešťastných náhod, na čo mu novinári naletia. Jeho verzii pomôže aj výpoveď Lýdie, ktorá sa nakoniec rozhodla prehovoriť. Milica sa z vývinu celej situácie cíti bezmocne. Obviňuje Ričiho, že sa nepostavil na jej stranu.

Igor Dorku od konkurzu odhovára. Nechce, aby jej boj so Stankou ublížil. Rita má opačný názor, ponúkne sa, že jej s tým pomôže.Stanka po zistení, že sa na konkurz prihlásila aj Dorka začína prvýkrát pochybovať o svojom víťazstve. Ktorá z nich nakoniec tento „boj" vyhrá?


Sledujte v stredu, 5. decembra, o 15.30 a vo štvrtok, 6. decembra, o 14.25, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na