DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:15

Búrlivé víno: 499. a 500. epizóda

03. 01 2019 16:55 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno - vo štvrtok, 3. decembra, o 20.30!
Búrlivé víno - vo štvrtok, 3. decembra, o 20.30!

Hasič vysvetľuje Petrovi a Eve príčiny vzniku požiaru.

499. epizóda
Hasič vysvetľuje Petrovi a Eve príčiny vzniku požiaru. Tí už tušia, že za tým bude Laura. Laura naopak čaká, ako dopadne jej "skvelá" akcia. Netuší, že ju obvinia z požiaru.

Kramer Sláva presviedča, že mu stále dôveruje. Ten sa vďaka tomu opať púšťa s chuťou do práce. Pomoc hľadá nečakane aj u Tomáša.

Inge po prehratom súde hľadá pomoc u Valka. Musí mu však povedať celú pravdu o kauze s vinármi. Dokáže jej Valko pomôcť získať syna spať napriek všetkým obvineniam?


500. epizóda
Kramer sa rozhodne namiesto Inge poslať na obchodné rokovanie Sláva. Inge si od neho žiada vysvetlenie, prečo ju pred ním tak ponížil. Karol jej musí vysvetliť skutočné dôvody, prečo sa nakoniec rozhodol pre Sláva.

Riči s Milicou nevedia, čo s Vavrom. Celá situácia sa im začína vymykať z rúk. Milica už nemôže mlčať, Vavrovi prezradí, čo im povedal Bartovič.

Viera urobí pred Lutaránovou nenápadne nápadnú žiarlivostnú scénu. Navyše sa od nej o Ivanovi dozvedá nové skutočnosti. Ak si chce Ivana udržať, musí byť bezúhonná a morálna ako on!

Sledujte v piatok, 4. januára, o 15.45 a v pondelok, 7. januára, o 13.40, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na