19. 06 2017 23:45 |

Búrlivé víno sa blíži do veľkého finále! Vyhrajte v súťaži každý deň atraktívne ceny.

súťaž so seriálom Búrlivé víno
súťaž so seriálom Búrlivé víno Foto: TV Markíza

Príbehy hrdinov obľúbeného rodinného seriálu z krásneho vinárskeho prostredia sa po viac než štyroch úspešných rokoch na obrazovkách televízie Markíza uzavrú. Dve rodiny vášnivých vinárov, ktoré spájala láska a rozdeľovala nenávisť, čaká v lete 2017 veľkolepé finále.

Aj záverečná séria ponúkne obrovské množstvo emócií a dejových zvratov. Na hrdinov seriálu čakajú láska aj nenávisť, úspechy aj pády, šťastie aj starosti. Vo Vínnom sa však určite nájde čas aj na zábavu, pretože humor dáva životu šťavu.

Sledujte aj dnes o 20.30 na Markíze ďalšiu časť seriálu a zistite správnu odpoveď na súťažnú otázku.

Večer uvidíte:
Kramer má pred sebou večeru primátorov z kraja. No keď zistia, že Karol žije v chatke, nedokážu nedať najavo svoje pohŕdanie. Ponižujúca situácia Karola podporí v odhodlaní čo najrýchlejšie zohnať lukratívnejšie bývanie.

Martin sa bude vyrovnávať s faktom, že mu zomrel pacient. Pani Horná ho obviní, že jej zabil syna a urobí všetko preto, aby bol za to potrestaný...

 

Odpoveď na súťažnú otázku môžete zistiť aj v našom videoarchíve!

Šťastného výhercu dennej výhry vyžrebujeme nasledujúci deň v Teleráne. Každý zúčastnený je zároveň zapojený do losovania o hlavnú výhru - poukaz v hodnote 1 000 eur na nákup produktov a vizážistických služieb značky Dermacol.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Najčítanejšie zo sekcie Búrlivé víno