Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Všetko je to až desivo autentické!

19. 06 2015 08:00 | Martina Štefanková
Búrlivé víno, Švidraňová
Búrlivé víno, Švidraňová

Akcia... akú ste v Búrlivom víne ešte nezažili

V Búrlivom víne bolo poslednú dobu naozaj búrlivo! Michal Oláh sa potreboval navždy zbaviť Karin a my sme boli, samozrejme, exkluzívne pri tom.

Keď si hlavní aktéri týchto akčných scén prečítali scenár, určite sa potešili, minimálne preto, že sa celé natáčanie presunulo zo strohého interiéru do zaujímavého exteriéru... A o to viac, keď sa nakrúcali takéto akčné scény.

Podstatnú úlohu, okrem samotných hercov a celého štábu, niesla aj make up artistka, ktorá sa starala o to, aby zranenia boli autentické a totožné s realitou. Ako nám povedala Megy: "To, čo by robili v Hollywoode za jeden deň, tak my na to máme 20 minút. " 

Musíme uznať, že pri nakrúcaní vládla pohoda a hlavne, nám všetkým bolo veselo aj napriek tomu, že sa nakrúcali možno najakčnejšie zábery seriálu.

 
 

Drsné scény vyzerajú v skutočnosti celkom vtipne. Veď sledujte sami: Boli sme v zákulisí Búrlivého vína: Takto sa nakrúcala jedna z najakčnejších scén!

Babička Anna z Búrlivého vína sršala od skorého rána neuveriteľnou energiou:  Eva Rysová v Teleráne: Gesto, ktoré prekvapilo moderátorov aj divákov!

Robo, Juraj, Lukáš a Marián sa preniesli o storočia späť: Dátum šou Vo štvorici po Slovensku odhalený!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na