Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno ide do finále. A bude to poriadne napínavé!

24. 06 2015 11:00 | Martina
Búrlivé víno, Švidraňová, Mitaš
Búrlivé víno, Švidraňová, Mitaš

Ako to napokon celé dopadne... Vedia len oni dvaja!

Búrlivé víno ide pomaly ale isto do finále. Záver piatej série sa bude niesť v znamení veľkých prekvapení - nielen pre hlavných hrdinov, ale aj pre vás, našich divákov. Ako sa hovorí: Koniec dobrý, všetko dobré... No, bude to tak aj v tomto prípade? Nenechajte si ujsť zajtrajšiu finálovú časť, ktorá bude plná emócií, akcie, dramatických scén, a samozrejme, vašich obľúbených hrdinov. Finále série TV Markíza odvysiela už zajtra, 25. júna, o 20.30 h.


Kde sa niečo končí, niečo nové sa začína. Rovnako to bude aj v prípade seriálu Búrlivé víno. Už teraz sa pripravuje ďalšia, v poradí šiesta séria, takže od septembra sa opäť máte na čo tešiť!

V Teleráne Kvetka a Dodo vyspovedali asi najkontroverznejší pár, čo sa seriálu týka. Hosťami boli Barbora Švidraňová, alias Karin Kučerová a Majo Mitaš, ktorý predstavuje seriálového zloducha Michala Oláha. Porozprávali nám zákulisné informácie z natáčania, ktoré sa len tak ľahko nedozviete.

 

Akcia... Akú ste v Búrlivom víne ešte nezažili: Všetko je to až desivo autentické!

Drsné scény vyzerajú v skutočnosti celkom vtipne. Veď sledujte sami. : Boli sme v zákulisí Búrlivého vína: Takto sa nakrúcala jedna z najakčnejších scén!

Ukázal nám svoju popísanú dlaň.: Ťahák na ruke: Ktorý spevák si nadokáže zapamätať text skladby?


Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na