Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

V Ordinácii lekári, v Búrlivom víne súrodenci: Hilmerová s Majeským vtedy a dnes!

10. 01 2016 09:00 | Kamil Konkoľ
Búrlivé víno - Monika Hilmerová, Marek Majeský, Martin Mňahončák
Búrlivé víno - Monika Hilmerová, Marek Majeský, Martin Mňahončák

Biele plášte vymenili za trendové oblečenie.

Včera sme vám ukázali, ako v seriáli Ordinácia v ružovej záhrade vyzeral herec Tomáš Maštalír. Dnes sú na rade súrodenci Dolinskí alias Monika Hilmerová a Marek Majeský. Kedysi takisto nosili biele plášte...

Pediatrička Havranová a gynekológ Kalman pri káve v nemocničnom bufete. Fotografia, ktorá iste poteší nejedného fanúšika obľúbeného seriálu, ktorý TV Markíza začala vysielať ešte v roku 2007. Posledná 42-dielna séria skončila v roku 2012.

Majeský, Hilmerová
Foto: Markíza
 

Známa dvojica sa opäť stretla pri nakrúcaní Búrlivého vína, v ktorom stvárňujú súrodencov Dolinských. Postava Evy prechádzala v posledných epizódach turbulentným obdobím. Riešila problémy s dospievajúcou dcérou, na vlásku visel aj jej vzťah s manželom Petrom. Slávo si začal s Lýdiou, Kramerovou bývalou ženou. Tvoria spolu harmonický pár, no trápia ich financie. Ako sa budú ich osudy vyvíjať ďalej?

Búrlivé víno - Monika Hilmerová, Marek Majeský, Martin Mňahončák
 

Sledujte nové epizódy Búrlivého vína na Markíze!

Starších naučil sledovať internet a mladých čítať knihy. Gogo je na Slovensku fenomén. Sledujte exkluzívny rozhovor!

Markizácki skokani roka. Medzi najvyhľadávanejšie slová na internete patrili minulý rok aj názvy obľúbených seriálov. Podrobnosti sa dozviete tu!

V novom roku sa okrem Búrlivého vína tešte aj na pokračovanie cestovateľskej šou. Návrat chalaňov v zimnej edícii Vo štvorici po Slovensku je na spadnutie!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na