Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Paródia roka: Minulosť, na ktorú chcel Leoš Mareš zabudnúť, je späť!

19. 01 2016 09:00 | Boris Pršo
Petr Vágner a Leoš Mareš
Petr Vágner a Leoš Mareš Foto: TV Markíza

Dokonalá podoba vo videu, ktoré Leoša rozhodne nepoteší.

To sa teda podarilo! Český herec Petr Vágner, známy aj zo seriálu Búrlivé víno, urobil dokonalú paródiu na svojho kolegu Leoša Mareša. Dnes už legendárny červený kožuch a výraz z videoklipu Minuty se vlečou je späť. Hoci sám Leoš chcel na túto svoju spevácku minulosť zabudnúť, Petr mu ju dokonalo pripomenul. Ako vlastne celá táto scénka vznikla?

Petr Vágner ako Leoš Mareš
Foto: TV Markíza
 

„Napadlo mi to úplne spontánne, keď sme nahrávali vianočnú pesničku. Bol tam kožuch, tak som si ho vyskúšal. Dal som si čierne okuliare a že aha, veď to je Leoš," prezradil Vágner.

 

Herec Búrlivého vína si veľmi dobre pamätá na obdobie, kedy Leoš rozbiehal svoju spevácku kariéru. "Bolo to ešte v dobe, keď som robil moderátora v českej Evrope 2 a jazdili sme s rádiom na výjazdy. Leoš moderoval a spieval a my ostatní moderátori sme hrali na diskotékach. To boli najlepšie roky, ktoré som strávil v Evrope 2. A práve v tomto období spieval Leoš v kožuchoch, preto mi to hneď napadlo, že by to mohla byť sranda,“ dodal.

A ako sa teda Petr cítil v koži Leoša? „V jeho „koži-chu“ som sa celkom dosť zapotil, ale bola to zábava.“

Petr Vágner ako Leoš Mareš
Foto: TV Markíza
 

Je známe, že Leoš má neuveriteľný zmysel pre humor, ale otázne je, či si vie vystreliť aj sám zo seba. Nás preto zaujímalo, či sa Petr neobáva, že týmto videom Leoša nahnevá.
S Leošom sa poznám niekoľko rokov. Jeden čas sme dokonca spolu moderovali rannú šou, takže sa poznáme veľmi dobre. Stretávame sa na akciách a myslím si, že by to mohol zobrať ako takú spomienkovú srandu. A keď mu už nikto nezavolá, mohol by som v kožuchoch vystupovať ja a spievať na diskotékach," prezradil so smiechom.

Pozrite si aj legendárny Leošov videoklip s červeným kožuchom:

Jakab v ľadovej vode. Zhodil tričko a vyskúšal si, aké je to byť tuleňom. Aj toto sa už dialo v známej cestovateľskej šou!

Dráždivá selfie Justina Biebera. Polonahý kanadský spevák potešil fanúšičky selfie fotografiou, na ktorej má uterák nebezpečne nízko.

Raz jej vypadnú. Hviezdička z reality šou predvádza výstrih, ktorý teší najmä pánov. Dámy jej bujné poprsie možno aj závidia!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na