Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Okoreňte si dnešný deň láskou: Obľúbení herci prezradili, čo pre nich znamená

01. 05 2016 07:00 | Martina Štefanková
Maštalír, Žiaranová
Maštalír, Žiaranová Foto: TV Markíza

Povedali nám svoju teóriu lásky.

Je tu máj - lásky čas. Kam sa pozriete, tam je láska! Rozkvitnuté čerešne čakajú na prvomájové bozky všetkých zaľúbených párikov. Je to trocha klišé, ale v prípade témy "láska", si to môžeme dovoliť.

Obľúbených hercov z Búrlivého vína sme sa opýtali, čo pre nich znamená láska. Odpovedať na túto otázku nie je vôbec jednoduché. Napriek tomu sa niekoľko z nich podujalo na túto neľahkú úlohu. Seriálová Eva - Monika Hilmerová prezradila svoju teóriu: "Myslím, si, že netreba sa na ňu pozerať ako na lásku partnerskú, pretože nie každý má to šťastie, že aj má šťastný vzťah, alebo, že vôbec má niekoho, kto by ho tak ľúbil partnersky."

Herec Luboš Kostelný našiel k láske aj inú, veľmi zaujímavú teóriu: "Pre mňa láska, taká tá medzi dvoma ľudmi je súkromná záležitosť. A potom existuje láska, ktorá je všeobecnejšia -  láska voči životu a ľudom, a tá je dôležitá. Túto by sme si mali pestovať." Povedal seriálový Robo. Pozrite si video plné lásky a najmä do sýtosti si ju dnes užite. Veď nič nie je krajšie, ako byť milovaní.

 

Nezabudnite sledovať váš obľúbený seriál  Búrlivé víno každý pracovný deň o 17.50 na Markíze!

 

Semifinálové premeny zo šou Tvoja tvár znie povedome. Hlasujte za vašu najobľúbenejšiu. Detailné fotografie nájdete TU.

Svetom sa šíria hoaxy. Takto naši redaktori spravodajstva rozlišujú, ktorá informácia je pravdivá a ktorá nie!

Finalisti šou MasterChef hosťami Telerána. A oblizovali sa aj moderátori. Pozrite sa, ako vyzeralo chutné ráno v Markíze!

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na