Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Vášeň, láska i nenávisť. Osudové vzťahy im komplikujú život

10. 05 2016 13:24 | Marína Dobošová
Maštalír, Žiaranová
Maštalír, Žiaranová Foto: TV Markíza

Láska im pomáha prekonať nástrahy života.

Kedy inokedy, ak nie teraz? Máme máj, mesiac lásky, a my sme sa rozhodli pozrieť sa na osudové dvojice z vášho obľúbeného seriálu. A že ich je skutočne veľa! Láska hýbe životmi našich hrdinov, takmer všetci kvôli nej robia neuveriteľné veci. Skôr či neskôr svoju polovičku stretne každý z nich. Pozrime si prvú časť seriálových vzplanutí, z ktorých sa vykľuli osudové vzťahy.

Nina Dolinská a Martin Rozner

Dvaja mladí a sympatickí ľudia sa zoznámili náhodne a hneď si padli do oka. Nina Dolinská a Martin Rozner nevedeli zo seba spustiť oči. V tom čase to malo háčik. Presne dva. Martin mal priateľku Karin a Nina bola zo znepriatelenej rodiny. Ich príbeh lásky nás držal v napätí poriadne dlho. Po mnohých peripetiách sa títo dvaja zosobášili, no pred časom si Nina zbalila kufre a odišla do Rakúska. Nájde Martin novú lásku?

Búrlivé víno, Pocisková a Loj
Foto: TV Markíza
 

Eva Riečna-Dolinská a Peter Rozner

Nežná Eva sa po nevydarenom manželstve s násilníckym tyranom Robom zamilovala do Petra, v ktorom našla svoj prístav.  Vďaka láske sa Peter postavil na nohy z invalidného vozíka, na ktorý bol po autonehode pripútaný. Eva mu bola oporou a ranu osudu spoločne zvládli.

Búrlivé víno - Monika Hilmerová a Martin Mňahončák
Foto: TV Markíza
 

Lýdia Kramerová a Slávo Dolinský

Slávo sa dlho cítil ako piate koleso na voze, pokazil čo mohol. Keď sa zaľúbil do vydatej ženy vplyvného podnikateľa Karola Kramera, Lýdie, ani nedúfal, že by mohla jeho city opätovať. Opak bol však pravdou a dvojica mohla spolu začať nový život. Šťastná Lýdia dokonca so Slávom otehotnela, no radostné chvíle netrvali dlho.  Lýdia totiž po pôrode malého Janka zostala v kóme.  

Búrlivé víno - Ivana Kuxová a Marek Majeský
 

Milica Kovačič a Riči

Srdce húževnatej vinárky Milice bolo dlho sužované túžbou po pomste. Z matkinej smrti totiž vinila Karola Kramera, čo ju celkom zaslepovalo. Jej tragédia je však v osudovej láske. Zamilovala sa do nesprávneho človeka v nesprávnom čase. Láska Ričiho a Milice pripomína osud Rómea a Júlie. Ani jeden z nich nemôže za minulosť, ale musia znášať jej dôsledky. No čistá láska dokáže prekonať všetky úskalia...

Dominika Žiaranová a Tomáš Maštalír
 

Dorota Oravcová a Igor Oravec

Vzťah trochu popletenej no dobrosrdečnej Doroty s manželom Igorom je ako tradičné manželstvo. Sú v ňom občas horúce chvíle, inokedy hádky no aj obrovské množstvo lásky. Mama dvojičiek Matilky a Šimonka svoju muža miluje, no občas jej lezie na nervy. Okrem toho ho drží riadne pod papučou.

Hereckí manželia Helena Krajčiová a Ján Jackuliak
 

Nezabudnite sledovať váš obľúbený seriál  Búrlivé víno každý pracovný deň o 17.50 na Markíze!

Juraj Kemka a Robo Jakab: Prvý rozhovor o novej šou Dobre vedieť! Kapitáni tímov o novej zábavno-súťažnej šou, ktorá štartuje 17. mája

Vyhodená z roboty! Fiala sa zákerne zbavil dobráčky Dorky.

HLASUJTE: Kto by sa podľa vás mal dostať do finále! Finále sa blíži a farmári sa musia rozhodnúť!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na