Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Krásna herečka sa zbavila silnej závislosti s pomocou psychologičky!

30. 05 2016 11:12 | Marína Dobošová
Henrieta Mičkovicová
Henrieta Mičkovicová Foto: TV Markíza

Henrieta Mičkovicová sekla s cigaretami zo dňa na deň.

V úlohe kuchárky sa v dnešnom Teleráne predstavila Ingrid Horská z Vínneho, ktorú bravúrne stvárňuje herečka Henrieta Mičkovicová. Od skorého rána až do skončenia relácie poctivo stála za sporákom a pred zrakmi divákov doslova čarovala s jednotlivými ingredienciami.

Mali sme tam možnosť na vlastné oči vidieť, že pôvabná herečka je skutočne excelentná kuchárka. Gurmánka a zástankyňa zdravého stravovanie vyzerá výborne a výrazný podiel na tom má aj jedlo. Do úst totiž nevloží hocičo. V supermarketoch ju nenájdete, radšej vyhľadáva lokálne potraviny z osvedčených zdrojov. Vyhýba sa mliečnym výrobkom a biely cukor vôbec nepoužíva. Keď je to nutné, radšej siahne po kokosovom.

Seriálová Ingrid pri varení postavila všetkých do pozoru a príkazy vydávala na všetky strany. Do roboty zapriahla Kvetku, Doda či tenistku Karin Habšudová, ktorá usilovne miešala a strúhala syr.  Popritom sa priznala k veľkej životnej zmene. Zo dňa na deň sa totiž dokázala zbaviť závislosti a už štyri mesiace nefajčí. Jednoducho nabrala odvahu a so zlozvykom sekla. Také jednoduché to však nebolo. Musela totiž vyhľadať pomoc psychologičky, ktorá jej náročné obdobie pomohla preklenúť.

Henriete v Teleráne pripravila viacero chodov. Na obrazovke ste mali možnosť vidieť batátové knedličky, konfitované morčacie stehno, bryndzovo – cviklový šalát, hráškovo – mätový krém či dezert mousse au chocolat.  Keď ste jej kuchárske umenie zmeškali, pozrite si ho ešte raz v našom zostrihu a nechajte sa inšpirovať.

 

Nezabudnite sledovať váš obľúbený seriál  Búrlivé víno každý pracovný deň o 17.50 na Markíze!

 

Šťastný domov urobí šťastnými celé rodiny! Na obrazovky televízie Markíza príde 8. júna novučičká relácia s názvom Šťastný domov

Sexy kráska, žena z inej galaxie, svalnatý zabávač a další. Farmárske varenie finišuje! Rôznorodá pätica farmárom opäť za jedným stolom.

Priznanie sexy slovenskej tehuľky: Vieme, do koho je zamilovaná! Vyznanie pred televíznymi kamerami

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na